Příjemný start do školního roku

Příjemný start do školního roku


A je to tady! Dítka školou povinná už smutně odpočítávají poslední dny prázdnin a jejich přiměřeně zoufalí rodiče sepisují seznamy věcí, které musí stihnout nakoupit ještě před začátkem školního roku. Pokud přemýšlíte o tom, čím můžete návrat do školních lavic dětem zpříjemnit a udělat jim radost, máme pro vás pár tipů, co byste na svůj seznam určitě měli přidat.

 

Chcete-li svému dítěti udělat opravdu velkou radost a zároveň mít přehled o tom, kde je, co dělá, proč se zdrželo a kdy jej můžete očekávat zpět doma, je ideálním řešením mobil. U menších dětí jsou však naprosto  

které mohou snadno rozbít, ztratit či prostě někde zapomenout. Naším tipem je lehounký, elegantní Sencor Element MINI. Pořídíte ho za necelé čtyři stovky (399 Kč), obsluhu hravě zvládne 6letý školák (i jeho babička) a na běžné každodenní volání a SMSky typu „Kdy končíte? máma“ není nic lepšího!    
      kamera kasparova
Další tip je pro starší děti a začínající youtuberské hvězdy. Akční kamerku Sencor 3CAM 2000 ocení všichni, kdo s dětmi jezdí na kole, na lyžích, na prkně nebo prostě jen rádi natáčí vtipné situace a akční videa všeho druhu. Za velmi sympatickou cenu 1 599 Kč dostanete kvalitu s HD rozlišením a už v základním příslušenství je vše, co kdy budete potřebovat: sady pro uchycení kamery na helmu, na selfie tyčku, na řídítka a samozřejmě také vodotěsné pouzdro pro natáčení vodních radovánek. Prostě nekonečná zábava pro celou rodinu.

 

Další přístroj, který potěší nejen ty menší, ale také odlehčí stresové okamžiky spojené se začátkem školního roku, je stylový audiosystém Sencor SSS 801 v provedení ze dřeva a hliníku. Systém má špičkový, bohatý zvuk a můžete si na něm poslouchat CDéčka, rádio anebo si přes bluetooth připojit mobil/tablet a poslouchat všechno, co v něm máte uložené a co je na internetu. Dostupný je za cenu 3.499 Kč

radio kasparova

Lákavou hudební variantou je i přenosný bluetooth reproduktor SSS 101. Kompaktní červenočerný repráček neváží ani kilo a na jedno nabití vydrží fantastických 12 hodin provozu! Bezdrátové připojení má dosah až 20 metrů a svoji oblíbenou hudbu si můžete pouštět z mobilu, z USB klíčenky, harddisku, paměťové karty nebo z jakéhokoliv zařízení přes standardní 3,5mm konektor. Když to jednou zkusíte, tak už se nebudete chtít vrátit k šeptající, sotva slyšitelné hudbě, přehrávané přímo z mobilu. Tento reproduktor seženete už za 899 Kč.


Další informace o výrobku najdou zákazníci na stránkách http://www.sencor.cz/produkty

 

SENCOR
patří k nejrychleji rostoucím značkám vůbec a v současné době nabízí své produkty na více než 50 světových trzích. Společnost byla založena roku 1969 v Japonsku a jejím hlavním cílem je nabízet výrobky, které splňují náročné požadavky současného zákazníka na špičkovou kvalitu a design. Ten se kromě funkčnosti vyznačuje i výraznou barevnou rozmanitostí u většiny produktových řad. SENCOR pravidelně rozšiřuje své portfolio, jež v současné době zahrnuje více než tisíc produktů v několika kategoriích. Mezi ně patří například kuchyňské spotřebiče, spotřební elektronika, domácí spotřebiče, kosmetika, AV, vybavení do automobilů a vybavení kanceláří.
Více informací o kompletní nabídce výrobků značky SENCOR naleznete na http://www.sencor.cz/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;EK

13. duben 2021
Dnes má svátek Aleš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek