Kdo si hraje, ten nezlobí – ani na prázdninových cestách!

Kdo si hraje, ten nezlobí – ani na prázdninových cestách!

www.mojedino.cz

clovece nezlob se cestovni hra 2
Máte pocit, že když jedete na dovolenou, na kterou se těší i vaše děti, můžete si oddechnout a už jen odpočítávat dny do začátku volna? Ne tak docela. Stejně jako plánujete, co si vzít na sebe k moři nebo jak se vybavit na cyklotúru, měli byste myslet také na to, jak „překonat“ cestu za vytouženým cílem. Hodiny čekání v letadle, autě nebo autobuse mohou být náročné, zejména pak pro malé výletníky. Rozptylte je některou z cestovních her Dino Toys. V praktickém balení se vám vejdou i do menšího zavazadla. Ale hlavně, učiní cestu zábavnější, procvičí postřeh hráčů a obohatí je o nové znalosti z nejrůznějších oblastí. Hry jsou k dostání na www.mojedino.cz, ve všech dobrých hračkářstvích a knihkupectvích.

 

Situace jako vystřižená z filmu: cesta na dovolenou nebere konce a minuty se vlečou. Děti do toho stále častěji opakují: Mami, tati, kdy už tam budeme? Vy nervózně sledujete čas na hodinkách, vaše ratolesti se začínají nudit a původní nadšení z dobrodružné výpravy slábne. Poznáváte se?


Několikahodinové cestování může být pro děti zátěží. „V autě se dá alespoň částečně ovlivnit průběh jízdy, ale například v autobuse se citlivější dítě může dostat do stresující situace – je uvázáno bezpečnostním pásem, nemůže se svobodně hýbat a zabavit se podle svých potřeb,“ říká dětský psycholog PhDr. Václav Mertin z Katedry psychologie Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. A také dodává: „Zejména u menších dětí je proto žádoucí se vyzbrojit trpělivostí a dovést je k aktivitám, které jim cestování usnadní. Co může být v takových situacích skvělým pomocníkem, jsou rychlé, tematické hry, které jsou uzpůsobené podmínkám cestování.“


Cestování hrou


Nenechte si pokazit dovolenou a zkraťte cestování hrami Dino Toys. Nadchnou malé děti, jejich starší sourozence a stejně tak vaši drahou polovičku. Pokud zrovna nesedí za volantem.


Prázdniny s legendami

Země město hra
Země město
Jak potrénovat mozek během léta? Vyzkoušejte oblíbenou hru Země město ve vylepšené podobě od Dino Toys. Místo hledání tužky a papíru vám stačí zamíchat balíček 60 karet a hra může začít. Otočte kartu a symbol vám ukáže téma kola. Barva zase určí písmeno, na které hledáte slovo. Kdo jej jako první vysloví, bere kartu. A kdo má nejvíce karet, stává se vítězem. Země město skvěle procvičí postřeh a potrénuje slovní zásobu malých i dospělých. Ve stylové plechové krabičce bude ideálním parťákem na cesty. Pro hráče ve věku od 6 let.
Doporučená cena: 349 Kč
    
Člověče nezlob se
Snad nejoblíbenější česká hra v cestovní verzi. Rodiče, zbystřete! Pořiďte si „člobrdo“ v menším balení, které oceníte nejen na cestách, ale i na chatě, u vody nebo na výletu s přáteli. Pravidla zůstávají stejná, míra „zlobení se“ nad neposlušnými kostkami a taktikou soupeřů se mění dle povahy hráčů. Hlavním cílem je dostat své figurky do domečku jako první. Pro všechny hráče ve věku 6-99 let.
Doporučená cena: 109 Kč


Kostky
Při hře v kostky potrénujete svou schopnost uchovat si trpělivost. Celá hra je totiž hlavně o náhodě a štěstí. Protože ale kostky nevyžadují žádné výjimečné schopnosti, mohou si v nich poměřit síly děti s dospělými. Většinu her zvládnou už malí školáci. Nenáročná, ale o to chytlavější zábava rozproudí náladu i na party s přáteli. Vhodné pro hráče od 7 let.
Doporučená cena: 109 Kč


Magnetické šachy
Cestovní šachy si vás přitáhnou jako magnet. A to doslova! Právě díky magnetické šachovnici si „hru králů“ vychutnáte kdekoliv, ať už jedete zrovna vlakem, drncáte se po D1 autem, nebo jste se rozhodli pro partii na trávě u rybníka. Už žádné obavy, že ztratíte některou z hracích figurek. Můžete se naplno ponořit do hry, která zdokonaluje strategické myšlení a bystrost. Ocení milovníci klasiky a hraví myslitelé starší 6 let.
Doporučená cena: 349 Kč


Kris Kros Travel

Kris Kros hra
Dochází vám na cestách slova? Najděte si nová s cestovní variantou oblíbené hry Kris Kros od Dino Toys. S 84 kartonovými písmenky si užijete zábavu v autě, na chatě nebo při lenošení na pláži. A když k tomu ještě přizvete kamarády, odkryjí se vám nekonečné možnosti kombinování a přeskupování písmen. V průběhu hry si hlídáte hromadění písmenkové zásoby – vítězství si odnese ten, kdo získá nejvyšší počet bodů. Kris Kros hrátky nadchnou děti starší 9 let.
Doporučená cena: 109 Kč


Cestovní hry pro nejmenší


Cars 3: Auta do auta
S touto novinkou se každá cesta autem stane dobrodružstvím. Dokonce takovým, že vaše děti bleskurychle zapomenou na veškeré dění okolo. Balení Auta do auta v sobě ukrývá 56 karet s mnoha zábavnými úkoly. Jejich náročnost je odstupňovaná pro děti od 4, 6 a 8 let. Stačí jen vybrat kartičky se správnými symboly. Na vítězství se může těšit ten, kdo plněním úkolů nasbírá nejvíce bodů. Skvělá zábava pro malé závodníky už od 4 let.
Doporučená cena: 229 Kč


Burger
Skutečná lahůdka pro malé i velké jedlíky, to je postřehová hra Burger od Dino Toys. Hoďte kostkou, rychle posbírejte karty se zdravými dobrotami a vyhněte se nezdravému pokušení! Zábava, která „zasytí“, pobaví a nenásilnou formou naučí rozlišovat zdravé potraviny od těch nezdravých. Pro děti od 4 let.
Doporučená cena: 199 Kč


3-2-1 NUTS – Doba ledová
Milují vaše děti mamuta Mannyho nebo tygra Diega z Doby ledové? Přibalte jim do kufru rychlou „postřehovku“ s jednoduchými pravidly 3-2-1 NUTS – Doba ledová. Zábavu, při které budou sbírat karty s hrdiny tohoto oblíbeného animovaného filmu. Zvítězí ten, kdo posbírá pět karet stejné barvy a jako první sebere ořech. Pro děti od 5 let.
Doporučená cena: 199 Kč


Čtyřlístek sportuje
S kamarády ze Čtyřlístku je ohromná zábava, to ví přeci každý! Rychlá hra Čtyřlístek sportuje seznámí hráče s patnácti sportovními disciplínami. Cílem je nasbírat karty, na kterých se jedna nebo více disciplín shodují. A zbavit se karet dříve než ostatní hráči! Pro vášnivé sportovce ve věku od 5 let.
Doporučená cena: 160 Kč


Speedy
Poslední postřehovou hrou od Dino Toys je napínavá hra Speedy. Jasná volba pro milovníky čísel a počítání. Jak sebrat vítězství svým spoluhráčům? Chce to mít dobrý postřeh a rychle počítat! Pro hráče starší 8 let.
Doporučená cena: 199 Kč

 

 

 


Dino Toys – známka české kvality
Rodinná česká firma Dino Toys působí na trhu od roku 1993. V současnosti patří k předním výrobcům puzzle, deskových her, karet a dalších hraček v České republice i na Slovensku. Výrobce si velmi pečlivě hlídá kvalitu a je držitelem značky Bezpečná a kvalitní hračka. Sleduje nejnovější trendy v celosvětovém měřítku. Velký důraz klade také na hravý design a vývoj her, které vychovávají a hráče od útlého věku až do dospělosti, a v každém věku mu tak nabízí adekvátní hru pro rozvoj motorických a myšlenkových dovedností. Výroba většiny produktů Dino Toys probíhá v Mnichově Hradišti. Největšího úspěchu dosáhla firma s hrou Dostihy a sázky, která se v několika obměnách vyrábí už od roku 1984 a dosud se jí prodalo více než 2,5 milionu kusů. Mezi bestsellery patří také hry Člověče nezlob se, Pojď si hrát, Kamionem po Evropě, nebo „retro“ plastová Tatra 148 na pískoviště, která se stále rozrůstá o nové 30cm modely.

 

 

 

 

Zdroj, foto:
www.mojedino.cz

 

 

31. květen 2020
Dnes má svátek Kamila

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek