Zajistěte si léto nabité zážitky s pobytovými balíčky na Dolní Moravě!

Zajistěte si léto nabité zážitky s pobytovými balíčky na Dolní Moravě

www.dolnimorava.cz

www.hotel-dolnimorava.cz        

Dolni Morava vylety

Zůstaňte blízko přírodě a nechte se hýčkat. Vždyť kdy jindy je pro to ten správný důvod, když ne o dovolené! Dopřejte si aktivní dovolenou v oblasti lemované lesy, horami a fascinujícími výhledy. Užijte si zkrátka léto jinak! Pobytové balíčky Wellness hotelu Vista nabízí vysoký komfort, zábavu pro vás i vaše děti, originální program pro dvojice, rodiny i skupiny a skvělé místo pro zregenerování sil. To vše v prostředí luxusního čtyřhvězdičkového hotelu uprostřed Relax & sport resortu Dolní Morava na úpatí Králického Sněžníku.

Dolni Morava Wellness hotel Vista

Dosavadní návštěvníci Dolní Moravy si nejvíce oblíbili rodinný pobytový balíček - a není se čemu divit. Jeho součástí jsou totiž neomezené vstupy do parků, wellness světa i fitness centra, animační programy pro malé i velké, snídaně, večeře a ubytování v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu Vista. Jeho oblibu potvrzují i rychle mizící kapacity, a proto s rezervací neváhejte. Zvolit můžete též variantu rodinného pobytu Family HIT s hlídáním dětí.

Dolni Morava Wellness hotel Vista deti wellness

Pokud toužíte po troše soukromí, zvolte balíček Romantický pobyt či Wellness s láskou. Ať už si vyberete privátní koupel s lahví sektu, večeři při svíčkách, romantickou snídani se servisem na pokoj nebo privátní parní proceduru, zábal ze speciálních marockých jílů a aromaterapeutickou relaxační masáž celého těla, čeká vás osvěžení smyslů a velký zážitek pro oba.

Dolni Morava Romantika 2

S hýčkáním však nemusíte čekat na partnera či partnerku. Vyberte si Antistresový pobyt a zažijte povzbuzující účinky indické masáže hlavy, reflexní masáže nohou a antistresové relaxační koupele! Vypněte z každodenního shonu a dopřejte si pár dní naprostého klidu uprostřed Jeseníků. Určitě se vám to podaří také s balíčkem Vysněný odpočinek. Kdo by se také neuvolnil u detoxikační a očistné terapie Hammam, kterou se hýčkali již staří Egypťané? Čeká vás také luxusní pedikúra nebo manikúra, degustační večeře či lahev pečlivě vybraného vína.

Dolni Morava Sauna

Vyznavači dobrého jídla často sahají po pobytovém balíčku Gurmán. Skvělé šestichodové degustační menu či speciální Jesenické menu doplňují další drobné gastro radosti. Netradiční řešení rozlučky se svobodou nebo pánské či dámské jízdy si můžete vychutnat ve speciálním balíčku obsahujícím tři drinky dle vlastního výběru, kávu a zákusek v Cafe baru Vista, bowling a samozřejmě neomezený vstup do wellness světa a fitness centra.

Jehnečí plec sous vide mačkané fazole pečená brambora chlebový chips

Originální zážitek přináší také balíček Vzhůru do oblak. Využít můžete letní lanovou dráhu Sněžník či vstup na Stezku v oblacích. Všechny balíčky automaticky obsahují luxusní ubytování se snídaní, neomezené vstupy na wellness, fitness či do fun parku, animační programy nebo dětské vstupy do hotelové herny.

Dolni Morava Stezka v oblacich 1

To ale není vše, co můžete na Dolní Moravě zažít! Vyšlete děti do Mamutíkova vodního parku, Lesního zážitkového parku či Pískového světa. Větší návštěvníky zabaví Adrenalinový park. K dispozici je také bobová dráha, šlapací káry, půjčovna kol a koloběžek. Vyzkoušet můžete jízdu historickým parním vlakem, užijete si grilování s výhledy do údolí řeky Moravy a něco zajímavého se dozvíte na naučné stezce skřítka Stamichmana.

Dolni Morava lanovy park

Vyrazit na Dolní Moravu můžete kdykoli, avšak v průběhu celého roku je naplánovaná řada akcí, které vás budou zaručeně bavit. Čeká vás Kilpi Trail Running - Kralický půlmaraton 2017, Mamutíkovo noční dobrodružství, Den plný zážitků, akustický koncert Marka Soldána, sraz veteránů, Magická noc za svitu luceren a hvězd a mnoho dalších akcí. Jejich podrobný popis a další informace o resortu najdete na www.hotel-dolnimorava.cz nebo www.dolnimorava.cz

 

 

 

 

Zdroj, foto:

www.dolnimorava.cz 

       

www.hotel-dolnimorava.cz 

                                 

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže