Vzhůru do Školy kouzel Pavla Kožíška pro začínající kouzelníky

Vzhůru do Školy kouzel Pavla Kožíška pro začínající kouzelníky

www.kouzelnickyobchod.cz

Kdo by nechtěl být kouzelníkem? Vytahovat živé králíky z klobouku, sypat mince z rukávu nebo nechat zmizet třeba školu? Každý kouzelník ale musel nějak začínat, místo živého králíka to zkoušel nejdřív s plyšovým, mince proměňoval a pak zase nacházel na těch nejroztodivnějších místech a i to zmizení si musel natrénovat na menších věcech. Třeba kapesnících nebo plyšových zvířátkách. A všechny děti teď mají šanci naučit se to také! S kouzelnickou sadou Škola kouzel Junior Pavla Kožíška je možné všechno. A jednou třeba zmizí celá škola i s panem ředitelem.
   kozich
Díky nejnovější kouzelnické sadě se může stát kouzelníkem opravdu každý. Kromě kouzelnických rekvizit zde totiž děti najdou i instruktážní DVD a knížku s podrobným popisem kouzel krok za krokem. Pavel Kožíšek kouzla předvádí a vysvětluje tak jednoduše, aby je pochopily i předškolní děti.

kozisek7
A jaká kouzla se díky sadě Škola kouzel Junior Pavla Kožíška mohou naučit? Jsou pro ně připravené rekvizity a podrobné návody ke kouzlům, například objevení plyšového králíčka, mizející kapesníky, tajuplné krabičky, nezničitelný provázek, zmizení papouška z klece a mnoho dalších.
Každá kouzelnická sada Junior obsahuje jako dárek i volnou vstupenku na představení do Divadla kouzel Pavla Kožíška. Zábavu si tak užije opravdu celá rodina a kdo ví, třeba se tam přiučíte i nějaké další kouzlo.
Sada je určená pro děti od 5 let. Škola kouzel Junior je k dostání ve všech hračkárnách Sparkys a HM Studio a na www.kouzelnickyobchod.cz

 


Bočanová a Vašut kouzlili v pražském Karlíně:
Pavel Kožíšek křtil novou kouzelnickou sadu pro děti

Kouzelná atmosféra zavládla včera v Karlíně. Pavel Kožíšek tady totiž s Mahulenou Bočanovou, Markem Vašutem a Hankou Mašlíkovou Reinders pokřtil svou novou kouzelnickou sadu pro děti. A protože se jednalo o sadu určenou pro ty nejmenší, nesměli chybět malí kouzelníci. Kouzla proto představili synové Pavla Kožíška, Jakub a Matyáš, kteří své triky prozradili dceři Bočanové, Márince, ale i všem přítomným dětem. A nestačili se divit ani dospělí!

kožišek4
Volba kmotrů byla podle Kožíška jasná: „S Mahulenou a Markem se známe už dlouho a vzájemně si fandíme a Hanka je moje dlouholetá asistentka. A na křtu kouzelnické sady Junior samozřejmě děti nesměly chybět, proto jsem zapojil své dva kluky, kteří třeba jednou půjdou v mých stopách,“ doufá oblíbený kouzelník.
A jak to měly přítomné děti? Během pár chvilek se naučily hned několik triků. Márinka tak vytřela zrak své mamince, když jí ukazovala kouzlo s nezničitelným provázkem. Dokonce i Hanka Mašlíková Reinders vypadal překvapeně. „Sama s Pavlem kouzlím už víc než sedm let, takže vím, jakou to dá práci se některé triky naučit. A tohle kouzlo bylo předvedené tak bravurně, že jsem sama překvapená a vidím, že i od dětí se mám co učit,“ smála se Mašlíková.

kožíšek1kozisek3
Nejen děti, ale i dospělí se na křtu naučili spoustu triků, měli totiž před sebou skvělé kouzelníky. A co se s kouzelnickou sadou můžete naučit vy? „Jde o výběr kouzel pro nejmenší děti, úplné začátečníky, které se dají jednoduše naučit pomocí přiložené knihy i DVD. V sadě jsou takové triky jako mizení kapesníků, kouzelné krabičky nebo tahání králíka z klobouku, které i mě v podání mých synů ohromilo,“ povídá Kožíšek s tím, že zábavu si se sadou najde opravdu celá rodina.
 

 

Zdorj, foto:  www.kouzelnickyobchod.cz; www.knowlimits.cz

 

10. srpen 2020
Dnes má svátek Vavřinec

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže