Anglický jazyk prostřednictvím Kids&Us

Anglický jazyk prostřednictvím Kids&Us doplňkových výukových pomůcek v podobě vánočního dárku  

Listen and touch

Originální a inteligentní vánoční dárky ocení většina z nás. Aby k tomu byly i neokoukané, je však stále složitější. Výukový koncept anglického jazyka prostřednictvím propracované metodiky Kids&Us takové řešení nabízí. Dárky v podobě interaktivních výukových knížek pro děti od jednoho roku dítěte až po patnáctileté, doplněné o mluvící pero. Talking Pen je pro tyto knižní sbírky ten nejlepší pomocník. Lze s nimi ale pracovat i bez mluvícího pera. To obsahuje skener, mikrofon a reproduktor, které přístroji umožní číst příběhy nahlas, protože knihy jsou vytištěné zvukovou technologií. Kids&Us je také možno navštěvovat prostřednictvím kurzů. Metoda Kids&Us respektuje spontánní proces učení jazyka a přistupuje k výuce angličtiny, jako by se jednalo o mateřský jazyk dítěte. To si tak prochází stejnými přirozenými fázemi jako při učení mateřštiny, tedy poslechem, porozuměním, mluvením, čtením a psaním. Učí na základě příběhů. Každý kurz má svého hrdinu. Kurzy Kids&Us probíhají po školce nebo škole. Pro tyto výukové kurzy je možné vyzkoušet ukázkovou lekci zdarma. Učební pomůcky jsou vhodné jak pro výuku v kurzu, tak pro domácí učení.

plysaci
„Kurzy Kids&Us jsou děleny podle roku narození dětí. Každá věková skupina má vlastní charakteristickou postavičku, pro ty menší také plyšové hračky. Postavičky slouží jako průvodce kurzem a příběhy, pro lepší zapamatovatelnost a vnitřní motivaci dětí. Děti do 2 let jsou v kurzu s jedním rodičem, od 3 let jsou v hodinách samy,“ uvádí Barbora Veselá, ředitelka projektu Kids&Us. „A také všechny doplňkové knížky jsou odstupňovány podle úrovně dětí, a to jak pro ty nejmenší, tak větší děti. Talking Pen pak mají všechny věkové kategorie. Je to zábavná a praktická pomůcka. Protože i když, jako rodič neovládáme angličtinu perfektně, není se čeho obávat. Mluvící pero nám s výslovností pomůže,“ dodává Barbora Veselá.


Tipy na vánoční dárky od Kids&Us
V Kids&Us  angličtina nezůstávala pouze za dveřmi třídy. Angličtina se stává zkušeností, je sdílena s těmi, které máme rádi. Kids&Us ví, že existuje celá řada faktorů, které pomohou posílit vzdělávací zkušenost: emoce, překvapení, radost, experimentování, fantazii a emocionální podporu. To je důvod, proč Kids&Us vytvořilo řadu knižních edicí, jejichž cílem je rozšířit a obohatit kontakt dětí s jazykem již od útlého věku. Takto vznikla potřeba naplnit všechny knihy anglickými podněty, které pomáhají dětem cítit se v cizím jazyce dobře již od útlého věku. Všechny knížky jsou vytištěny audiotechnologií. Díky Talking Pen, tak zvanému mluvícímu peru, mohou i ti členové rodiny, kteří angličtinou dobře nevládnou, zprostředkovat svým dětem vyprávění příběhů v angličtině, a to se skvělou výslovností, dikcí a intonací. Knížky ovšem fungují i bez mluvícího pera a to stejně jako klasické knížky.
TALKING PEN (tzv. "mluvící pero")
Talking Pen je pro knižní sbírky ten nejlepší pomocník. Obsahuje skener, mikrofon a reproduktor, které přístroji umožní číst příběhy nahlas, protože knihy jsou vytištěné zvukovou technologií. Talking Pen má 4GB paměť, a tak v něm lze mít velké množství knížek a záznamů, pořízených jeho uživateli. Protože Talking Pen musí číst příběhy v cizím jazyce, má vysokou kvalitu zvuku. Ne všichni rodiče mají dostatečně vysokou úroveň angličtiny, aby mohli číst příběhy s dobrou výslovností, správnou dikcí a příslušnou intonací. Talking Pen zajistí, že se děti budou setkávat s bezchybnou angličtinou, díky které bude čtení příběhů zábavný a odpočinkový zážitek pro děti i celou rodinu. Je ideální pro rodiče, kteří chtějí, aby se jejich děti setkávaly s angličtinou prostřednictvím vyprávění příběhů. Talking Pen lze použít se sluchátky i bez nich. Nabíjí se prostřednictvím propojení s počítačem maximálně po dobu 1,5 hodiny. Cena je 2 205,-Kč.
Baby Book  (9-24 měsíců)
Knížka je určena hlavně pro menší děti ve věku 9-24 měsíců, které mohou díky ní objevovat a prozkoumávat novou slovní zásobu v angličtině. Knížka je určena pro hru a poznávání tematické slovní zásoby týkající se barev. K dispozici jsou již dvě vydání, a to Baby Book – Colours, a Baby Book – Numbers. Cena je 400,-Kč.

Betty the Black Sheep - Snow surprise (2-4 roky):
Speciální vánoční edice
Betty ještě nikdy neviděla sníh. V novém příběhu „Sněhové překvapení“ se Betty a Catty seznámí se zajímavými postavami z lesa, které jsou pokryty sněhem. Co Betty a Catty objeví, když budou sledovat různé stopy ve sněhu? Nová kniha příběhů Betty the Black Sheep děti seznamuje s lesními zvířaty a zábavnou slovní zásobou spojenou s Vánocemi. Děti také čeká překvapení, až svým Talking Pen přejedou přes různé části stránky. Talking Pen totiž nejen že vypráví příběh, ale zároveň přivádí k životu různé postavy s novými zábavnými slovními obraty. Cena je 400,- Kč.
Gina Ginger and the Christmas Fairy (5 – 7 let)
Speciální vánoční edice
Jsou už téměř Vánoce a Gina je trochu netrpělivá a už už chce pověsit svoji vánoční ponožku. Týden před Štědrým dnem Ginina vánoční víla Gině prozradí, že čas nejvíc letí, když se člověk dobře baví. A tak během následujících dní, které zbývají do Vánoc, Gina a vánoční víla objevují všechny možné zábavné věci, které mohou dělat, aby se připravily na ten velký den. S Ginou Ginger a vánoční vílou se děti seznámí se slovní zásobou spojenou s Vánocemi a přípravou na svátky. Děti budou moci i přejíždět svým Talking Pen nad různými částmi stránky a nacházet nové fráze, které je budou bavit. Cena je 400,-Kč.
Superkids Comic (8 - 10 let)
Příšerně zlobivá dvojčata Superkids Comic je komiksová kniha, speciálně vytvořená pro práci s Mluvícím perem. Jedná se o produkt, který je nejenom zábavný, ale chlapci a dívky si díky němu mohou také upevnit anglické znalosti. V průběhu celého příběhu budou obklopeni množstvím aktivit, které jim pomohou zlepšit porozumění v anglickém jazyce a rozšířit jejich znalost slovní zásoby. Cena je 450,-Kč.


Pro zájemce o výuku nabízí Kids&Us v Malešicích zkušební výukové hodiny zdarma. Lze také zakoupit vouchery pro nákup těchto produktů jako inteligentní a originální dárek pro své blízké. Veškeré uvedené knížky i ostatní lze zakoupit ve škole nebo na e-shopu www.kidsandus.cz


V Kids&Us se děti rozvíjí v angličtině ruku v ruce s postavičkami jednotlivých kurzů.
Pro děti je snadné nalézt k těmto postavám vztah - a to nejen díky jazyku, ale také díky přirozené schopnosti vidět a chápat svět kolem sebe s velkou mírou fantazie. Jedná se o ucelený výukový program. Metoda Kids&Us je unikátní i tím, že je kontinuální. Dívky i chlapci mohou do Kids&Us přijít už jako  jedno roční děti a zůstat až do osmnácti let. Pracují s materiály, které jsou rok za rokem, úroveň za úrovní v souladu s jejich dovednostmi v konkrétní fázi jejich rozvoje.

Kids&Us děti učí angličtinu přirozeným způsobem, a to už od jednoho roku jejich věku. Metoda Kids&Us respektuje spontánní proces učení jazyka a přistupuje k výuce angličtiny, jako by se jednalo o mateřský jazyk dítěte. To si tak prochází stejnými přirozenými fázemi jako při učení mateřštiny: poslechem, porozuměním, mluvením, čtením a psaním. Učí na základě příběhů. Každý kurz má svého hrdinu, který je ve stejném věku jako žáci a prožívá stejné životní situace jako oni. To dětem umožňuje se se svými hrdiny ztotožnit, a přilnout k nim skrze nový jazyk. Děti v Kids&Us jsou aktéry příběhů, nejsou pouhými diváky. Díky bohaté interakci, opakování a emočním podnětům u nich vytváří škola potřebu se aktivně vyjadřovat. Používá vlastní výukové materiály vytvořené týmem pedagogů, metodologů, lingvistů, skladatelů, textařů a grafiků. Kids&Us metodika je kontinuální - propracovaná od jednoho roku až do osmnácti let. Děti dochází na hodiny „po škole nebo po školce" jako do kroužku. Přesto jim Kids&Us metoda zaručuje každodenní kontakt s angličtinou a díky tomu po čase velmi dobře  rozumí a mluví bohatým jazykem s autentickou výslovností. Cesta školy Kids&Us je učení i mino učebny a to prostřednictvím příběhů, rodinných her, mobilních aplikací v angličtině, divadélek, kurzů vaření pro děti atd. Jedná se o revoluční metodu ve výuce jazyků. Kids&Us zahájila svoji činnost v roce 2003 třemi školami v Barceloně ve Španělsku. Následně odstartovala svoji mezinárodní působnost, v letech 2011. V průběhu let se škola rozrostla do počtu více jak 321 center v 9 zemích světa (Španělsko, Itálie, Francie, Belgie, Andora, Mexiko, Portugalsko, Maroko, Česká republika) a společně s Kids&Us se anglicky učí více 100 000 žáků. V Praze je otevřena škola v Malešicích od roku 2014. Do pěti let je v České republice v plánu otevřít 30 škol  Kids&Us.

 

Zdroj, foto: www.kidsandus.cz

16. říjen 2019
Dnes má svátek Havel

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek