Akce Běháme pro děti vynesla téměř 450 000 korun na podporu dětí z dětských domovů

Akce Běháme pro děti vynesla téměř 450 000 korun na podporu dětí z dětských domovů

foto Behame pro děti 2

Na začátku září se uskutečnil již druhý ročník akce Běháme pro děti. Během sportovně zábavného dopoledne se podařilo účastníkům vyběhat a vysportovat celkem 432 147 Kč, které poputují prostřednictvím pořádající organizace DEJME DĚTEM ŠANCI k dětem z dětských domovů. Hlavní běh odstartovala olympionička Barbora Špotáková.

„Chtěla bych poděkovat našim partnerům, bez nichž bychom nemohli tuto akci uspořádat, a také všem, kteří se přišli pobavit, zaběhat si a pomoci tak dětem, které nemají start do života právě jednoduchý,“ říká Michaela Chovancová, ředitelka organizace DEJME DĚTEM ŠANCI.

foto Behame pro deti 1

Charitativní akce s motem „Čím dál doběhnete, tím víc pomůžete“ proběhla 4. 9. 2016 již podruhé na pražském Výstavišti. Moderoval ji opět Leoš Mareš a spolu s ostatními si zaběhala i patronka organizace DEJME DĚTEM ŠANCI Barbora Špotáková. Akce se zúčastnili i další patroni a podporovatelé organizace, například herečka Lucie Benešová, MUDr. Kateřina Cajthamlová, plastický chirurg Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc. a další.

Akci obohatil i bohatý program, kromě zpěváka Pavla Callty nebo skupiny Support Lesbiens vystoupily i děti z dětských domovů.

Po sportovní akci připravuje organizace DEJME DĚTEM ŠANCI spolu s patronkou a podporovatelkou Dagmar Peckovou charitativní koncert, který se uskuteční 6. října v kostele sv. Šimona a Judy v Praze. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketstream.

 

web: www.dejmedetemsanci.cz
FB: www.facebook.com/DejmeDetemSanci.cz

23. leden 2020
Dnes má svátek Zdeněk

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek