CREATIVE WORLD a Praha 6 promění Ladronku na jeden den v ráji pro mladé a rodiny s dětmi

CREATIVE WORLD ve spolupráci s Městskou částí Praha 6 promění Ladronku na jeden den v ráji pro mladé a rodiny s dětmi

Ladronka plakát

Kdy: V pátek 16. září 2016 od 8.00 do 20.00
Kde: U usedlosti Ladronka
Co se bude dít: Dožínky a vinobraní pro mladé a rodiny s dětmi

Od 8.00 do 13.00 připravila Praha 6 s CREATIVE WORLD stezky a nádherné zážitky pro školy a školky. Zveme i školy a školky z P5, aby děti poměřily své znalosti i síly.

Od 13.00 do 20.00 nastává program pro širokou veřejnost, zejména pro mladé a rodiny s dětmi.

Ladronka aktivity

Oblíbené místo sportovců z celé Prahy promění CREATIVE WORLD v pohádkové kouty, SMART stezky s výzvou pro všechny vaše smysly, ve sportoviště, kde poměří síly dospělí i děti a hlavně v chill-out zónu plnou kreativních dílen pro mladé, maminky i děti. Chybět nebude degustace vín z Čech i Moravy a relaxační zóna s dobrým jídlem a pitím z nejlepších českých farem sdružených v ASZ ČR, a to pro děti i dospělé. „Vinobraní a dožínky byly nejdůležitějším svátkem v roce, protože sklizeň byla pod střechou a nastával čas radovánek,“ říká Helena Neumannová z CREATIVE WORLD.

Ladronka 2

Co nabídne dále program:
•    stezky všemi smysly pro děti (stezka povodí ČR, řemeslná stezka, stezka národního bohatství a archeologická vesnička) i dospělé (speciální znalostní stezka na téma dožínky a vinobraní)
•    levandulový ateliér nejen pro maminky a babičky a prodej levandule
•    sport pro malé i velké – vietnamský badminton, spike ball, balance board a další
•    degustace vína
•    bubnování pro celou rodinu s Petrem Šušorem – drum circle
•    kreativní ateliér s výrobou dožínkových dekorací

a mnoho dalšího….

Ladronka

Kde se vzala myšlenka Vinobraní na Ladronce?
„Návštěvníci CREATIVE WORLD na Zličíně se nás neustále ptali, proč neotevřeme tak pěkný park pro rodiny někde v parku v Praze. Proč jsme na tak malém prostoru na Zličíně vedle obchodního centra,“ říká Milena Krčálová, spoluautorka parku CREATIVE WORLD. „To nás přivedlo na myšlenku oslovit zástupce nejbližších městských částí Prahy 6 a Prahy 5 a zjistili jsme, že vlastně Ladronka neslouží lidem tak, jak by mohla. Že spadá do obou částí a začali jsme diskutovat o možnostech, jak využít nevyužitých ploch pro volný čas celoročně. Nakonec jsme usoudili, že začít můžeme tím, že ukážeme lidem, jak volný čas řešíme my. A vznikla idea festivalu Dožínky a vinobraní na Ladronce. Zveme všechny rodiny s dětmi z Prahy 6 i Prahy 5, aby viděly, že bavit se mohou i jinak než pasivně u podia. Chceme, aby každý návštěvník festivalu byl hlavním hrdinou svého příběhu a dne. Přijďte a vyzkoušejte si to,“ zve Milena Krčálová.

www.creativeworld.cz

www.praha6.cz

www.4students.cz

www.parktriveze.cz

 

Od 8.00 do 13.00 připravila Praha 6 s CREATIVE WORLD stezky a nádherné zážitky pro školy a školky. Zveme i školy a školky z P5, aby děti poměřily své znalosti i síly.

Od 13.00 do 20.00 nastává program pro širokou veřejnost, zejména pro mladé a rodiny s dětmi.

Oblíbené místo sportovců z celé Prahy promění CREATIVE WORLD v pohádkové kouty, SMART stezky s výzvou pro všechny vaše smysly, ve sportoviště, kde poměří síly dospělí i děti a hlavně v chill-out zónu plnou kreativních dílen pro mladé, maminky i děti. Chybět nebude degustace vín z Čech i Moravy a relaxační zóna s dobrým jídlem a pitím z nejlepších českých farem sdružených v ASZ ČR.

Dále: vodní postel, levandulový ateliér, netradiční sportovní aktivity, studentské kapely,  bubnování pro celou rodinu s Petrem Šušorem – drum circle, playmobil  a mnoho dalšího.

 

Zdroj, foto: www.creativeworld.cz; LA

 

10. srpen 2020
Dnes má svátek Vavřinec

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže