Puntíkatá GRANKO dóza je zpět v obchodech!

Puntíkatá GRANKO dóza je zpět v obchodech!
Zpříjemněte s ní školákovi nástup do školy!

https://www.facebook.com/grankoczsk

GRAN plechovka tuzky

Oblíbený kakaový nápoj GRANKO připravil do nového školního roku pro všechny překvapení – do obchodů se vrátí inovovaná limitovaná edice populární puntíkaté plechové dózy, která dělá radost v českých i slovenských domácnostech. Můžete do ní ukrýt spoustu lahodného kakaa, ale také s ní rozveselit první školní dny vašim ratolestem.

3 tipy jak malému školákovi zpříjemnit začátek školy:

Granko can 3d

1)    Svačinka je základ dne! A s dózou plnou dobré svačinky se vyráží do školy hned lépe. Přemýšlíte, jakou pochoutku nabalíte na první den? Co třeba naši sovičku z toustu?

GRANKO sovička zaHÚčí do bříška
Na přípravu potřebujete:
    Celozrnný toastový chléb
    GRANKO cereální kakaové hvězdičky
    Arašídové máslo
    Banán
    Borůvky
    Jahody   

    Další ovoce dle chuti
Krajíc celozrnného toastového chleba namažeme tenkou vrstvou arašídového másla. Z koleček banánu a borůvek vytvoříme sovičce oči, z nakrájených jahod a GRANKO cereálních kakaových hvězdiček dotvoříme nos a pusu. Aby se nám toast v dóze nepomačkal, přiklopíme jej i z druhé strany a pečlivě zabalíme. Svačinku do školy máme hotovou!

2)    Puntíkatá dóza plná překvapení. Zahrajte si malou hru. Po dobu jednoho týdne ukrývejte školákovi do GRANKO dózy malé překvapení. Chystáte se na zářijovou GRANKO Drakiádu v Praze? Tak ukryjte každý den do plechovky malou indicii vedoucí k této akci (mašlička z draka, červený puntík, spadené listí), a když školák na konci týdne uhádne, jaký bude váš sobotní puntíkatý program, odměňte jej! Třeba krásným originálním dráčkem na puntíkaté Drakiádě, kde se rozloučíme s prázdninami a přivítáme společně s kamarády nový školní rok. 

3)    Každý špuntík zaslouží si svůj puntík! Od 15. srpna budete moci na facebooku https://www.facebook.com/grankoczsk získat ikonické puntíky s Vaším osobním vzkazem, kterým můžete školáka překvapit, nalepit ho třeba na sešit a povzbudit ho tak v novém školním roce. Do dózy navíc kromě puntíků ukryjete i všechny pastelky, fixy, svačinu či poklady z prázdnin!
 GRANKO sovička zaHÚčí do bříška

Limitovaná edice GRANKO puntíkaté dózy s GRANKO balením uvnitř v gramáži 450 g je v Čechách a na Slovensku k dispozici od srpna a září do vyprodání zásob v prodejnách Albert, Tesco, Globus, Billa, Hruška, COOP a některých menších prodejnách potravin. Doporučená maloobchodní cena je 84,90 Kč.

Bližší informace ke všem probíhajícím aktivitám naleznete na facebookových stránkách https://www.facebook.com/grankoczsk

 

Zdroj, foto: grankoczsk; Amic

7. prosinec 2019
Dnes má svátek Ambrož a Benjamín

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek