Smetanová svačinka z Mlékárny Valašské Meziříčí

Smetanová svačinka z Mlékárny Valašské Meziříčí

www.mlekarna-valmez.cz

jogurt

 

Začátek školního roku se blíží a s ním i každodennosti jako vstávání, úkoly a pro maminky především připrava školních svačinek.  Dopolední svačina představuje patnáct procent celkového denního energetického příjmu dítěte. Mnoho maminek přemýšlí, jakou svačinku nachystá svému školákovi tak, aby byla kvalitní, chutná a především zdravá. Mlékárna Valašské Meziříčí nabízí tip na takovou svačinu, například v podobě Smetanových jogurtů z Valašska.

„Osvojení základních stravovacích návyků, je pro děti velice důležité. A to od nejútlejšího věku. Velmi důležitou součástí stravování každého školáka jsou nejenom snídaně, oběd, ale i svačina. Jako vhodnou zdravou svačinku pro děti do školy můžeme doporučit Smetanové jogurty z Valašska,“ říká Zdeněk Bukovjan, Sales&Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Maminky i školáci si mohou vybrat z deseti příchutí, z nichž nejoblíbenějšími jsou jahoda, čokoláda a jahoda s vanilkou. Pokud školák dává přednost jogurtu bez příchutě, můžeme nabídnout Smetanový jogurt bílý s obsahem tuku 10%, což dává výrobku jeho typickou plnou chuť,“ dodává Zdeněk Bukovjan.

Smetanové jogurty z Valašska

jogurt brusinka ostružina
Smetanové jogurty z Valašska jsou specifické svou jemnou chutí a hustou konzistencí. Jogurty jsou vyrobeny z kvalitního českého mléka a jejich typickým znakem je ovocná příchuť na dně kelímku. Jogurtová složka obsahuje pouze smetanu a živé jogurtové bakterie, což dodává jogurtu na kvalitě. Pestré složení dělá ze smetanových jogurtů ideální produkt pro přímou konzumaci i pro studenou kuchyni. Smetanové jogurty z Valašska vyrábí Mlékárna Valašské Meziříčí buď bílé s obsahem 10 % tuku nebo s příchutí broskve, jahody, oříšku, čokolády, višně, borůvky, jahody s vanilkou, višně s vanilkou, maliny s vanilkou a brusinky-ostružiny s vanilkou, které obsahují 8 % tuku. Zakoupit je lze v celé síti obchodních řetězců i maloobchodních sítí v České republice.

Kvalitu a úspěch smetanových jogurtů potvrzují i ocenění, které v minulosti získaly. U příležitosti Světového dne mléka 2015 získal Smetanový jogurt jahoda s vanilkou ocenění Mlékárenský výrobek roku 2015. V roce 2014 hned dvakrát bodoval Smetanový jogurt čokoláda, který získal ocenění Perla Zlínska 2014 a Regionální potravina Zlínského kraje 2014.

MOC Smetanového jogurtu z Valašska s příchuti 9,90 Kč a MOC Smetanového jogurtu z Valašska bílého 6,90 Kč.

 

Zdroj, foto: www.mlekarna-valmez.cz; KR

 

------------------------

Privatizací Beskydských mlékáren v roce 1992 vznikla Mlékárna Valašské Meziříčí. Současný výrobní program tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty a čerstvé tekuté výrobky. Mlékárna Valašské Meziříčí se zařadila mezi významné výrobce kysaných mléčných výrobků České republiky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Prvotřídní kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí. Její výrobky jsou zastoupeny v celé síti obchodních řetězců i ostatních prodejen. Co se týče exportních aktivit, mlékárna se soustředí na slovenské trhy. Více informací o mlékárně naleznete na: www.mlekarna-valmez.cz

 

27. květen 2020
Dnes má svátek Valdemar

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek