Superovocná inspirace pro vaši kuchyni aneb Recepty od ježečka

Namíchejte si letní náladu se Superovocnými sirupy Jupí!

www.jupiland.com

 

Jupi recept cheesecake print

Už se nemůžete dočkat léta a pravé prázdninové pohody? Většina z nás si určitě představí dny plné slunce, lenošení u bazénu a lehátko na terase s vychlazeným ovocným nápojem.

 

Právě pro takové osvěžení je tu novinka: Superovocné sirupy Jupí! Sirupy obsahují 20 % ovocné šťávy a naopak v nich nenajdete žádné konzervanty, zahušťovadla, umělá barviva nebo sladidla. Díky vysokému podílu ovocné šťávy se Superovocné sirupy Jupí výrazně vymykají nabídce běžných sirupů.

Jupi Superovocne recepty palacinkovy jezek print

Nová prémiová řada Superovocných sirupů Jupí s vyladěnou recepturou vás překvapí intenzivní chutí ovoce či bezového květu. Vybrat si můžete z devíti oblíbených příchutí - pomeranč, jahoda s jablkem, malina s jablkem, hruška, jablko, višeň, zahradní směs, multivitamin nebo bezový květ.

Superovocny jahoda 2

Jupí sirupy chutnají výborně nejen v lahodných nápojích, ale mají široké uplatnění i v kuchyni. Vyzkoušejte je třeba jako topping na palačinky, zmrzlinové poháry nebo ovocné saláty. Skvěle poslouží také do čajů nebo jako přísada do pečení.

Spoustu zábavy zažijete i během letních festivalů, na kterých budete moci nové sirupy Jupí ochutnat. Zakoupit je můžete v běžné obchodní síti za doporučenou cenu 74,90 Kč.

 

Více informací na www.jupiland.com

 

 

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek