ZDOBTE, CUKRUJTE A ZKRÁŠLUJTE

ZDOBTE, CUKRUJTE A ZKRÁŠLUJTE
Ať už se chystáte upéct lahodný moučník politý čokoládou nebo si dosladit život cukrem s rumovou příchutí, výrobky od Vitany vám přijdou vhod.

Recept na rumové kuličky

vitr
Budete potřebovat:
Dětské piškoty                150 g
Rozinky                100 g
Máslo                    1/4
Nastoruhané vlašské ořechy         2 lžíce
Kakao                    2 lžíce
Moučkový cukr                3 lžíce
Džus                    1 dcl
Cukr s rumovou příchutí Vitana        20 g

Postup:
Nejprve nadrobno nasekejte rozinky či jiné oblíbené sušené ovoce. Následně je zalijte libovolným džusem a dejte hodinu odležet. Dále zpracujete suché suroviny. Piškoty nadrťte, smíchejte s kakaem, ořechy a cukrem. Směs zalijte rozpuštěným máslem a rozinkami s džusem. Těsto důkladně propracujte a tvarujete malé kuličky, které poté pro dokonalé aroma obalte v Cukru s rumovou příchutí Vitana.
Cukr s rumovou příchutí Vitana

vitr

Tento výrobek zajistí rumovou vůni a chuť vašeho moučníku bez nutnosti přidávat alkohol. Stačí jen část běžného cukru v receptu nahradit Cukrem s rumovou příchutí. Cukr můžete použít nejen do těst, ale i na posypání pečených i nepečených moučníků a jiných sladkých jídel. Výborný je také k ochucení teplých i studených nápojů.

Cena - 5,90 Kč.    

Poleva s citronovou příchutí Vitana

VITCITR

Toužíte upéct návštěvě křehký perník, makovník nebo ovocné muffiny? Pak nezapomeňte svým moučníkům dodat šmrc, díky polevě s citronovou příchutí Vitana. Pro přípravu směsi v prášku stačí přidat pouze vodu a je hotovo.

Cena - 19,90 Kč.    

Tmavá poleva v prášku Vitana

POLEVA

Tmavá poleva dodá luxusní vzhled i delikátní chuť všem vašim oblíbeným moučníkům. Povzneste tradiční bábovku, mléčné řezy i perník na novou úroveň. Příprava směsi je velmi snadná, stačí přidat jen vodu a můžete začít zdobit.

Cena - 19,90 Kč.    

Citronový cukr s citronovou kůrou Vitana

kura

Citronový cukr Vitana dodá svěží aroma oblíbeným lineckých, piškotových i jiným dezertům. Stejně tak zvýrazní chuť smetanovému krému, zmrzlině či tvarohu. Je proto ideálním všestranným pomocníkem do vaši kuchyně.

Cena - 5,90 Kč.


Zdroj, foto: HAVSPR; Vitana
    

27. květen 2020
Dnes má svátek Valdemar

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek