CZECH FASHION NIGHT 2021: Večer ve znamení módy, krásy a inspirace

Czech Fashion Night se opět uskutečnil na unikátním místě, které je s touto událostí spojené. Večer plný módních show se tentokrát konal v designových prostorách Cafe New One, v historickém centru Olomouce. Během večera byly k vidění působivé kolekce předních módních návrhářů a mladých talentů střední školy designu a módy. Tento jedinečný projekt proběhl za podpory Olomouckého kraje a ve spolupráci s nadací Fondazione Stradivari.

CFNLogo

Celým večerem diváky provázela originální moderátorská dvojice, Nela Slováková a Miroslav Šimůnek. Tajemnou a elegantní atmosféru příjemně navodilo baletní vystoupení, na které navázala série inspirativních přehlídek.
Módní scénu CZECH FASHION NIGHT prezentovali Luděk Hanák, Olga Rusakova, Sandra Švédová, Petr Kalouda, Klára Kornfeld a Ateliér Klér, brand Laracaille módního návrháře Tomáše Machálka, Neonky by Nela Slováková, Hexis Milano s pánskou módou a spodní prádlo Paul Brun. Svou tvorbu zde představili i studenti Střední školy designu a módy v Prostějově, pod vedením návrhářky Yvony Leitner.
O zvěčnění okamžiku se postaral tým fotografů v čele se světoznámým Arthurem Koffem, který je oficiálním fotografem fashion weeků v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži.
„Letošní ročník Czech Fashion Night v Olomouci probíhá bohužel bez diváků, a to díky současným opatřením. Výhodou je, že celý večer mohou diváci sledovat ONLINE a následně kdykoliv na YOUTUBE. Věřím, že další ročníky již proběhnou s nenahraditelným publikem.“ Jak nám sdělil ředitel CZECH FASHION NIGHT, Ing. Martin Špaček.

Czech Fashion Night Foto
Poděkování patří Olomouckému kraji, všem partnerům, fashion designérům, modelkám, modelům, společnosti Lion Media, produkční a modelingové agentuře Prestige Models.
 A my se už těšíme, jaké prostory CZECH FASHION NIGHT pro svou velkolepou událost vybere příště.

záznam online akce: www.youtube.com/watch?v=oV7H3WyCAMU


instagram.com/czech_fashion_night

 


facebook.com/CzechFashionNight


www.czechfashionnight.cz

 

21. září 2021
Dnes má svátek Matouš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek