Na značce Tranzistor vychází nový singl kapely No Heroes.

Je plný pozitivní energie a nových obzorů!

NH photo Simona Klika2

Rodák z Baltimoru Thomas Klika a jeho kapela No Heroes se spojili s českým producentem Arminem Effenbergerem a vytvořili singl plný energie a pozitivních emocí. Ke skladbě Disappear vytvořila působivé lyric video přední česká výtvarnice a grafička Věra Marešová. Kapela v něm vzkazuje, že s jarem přichází naděje a nové obzory. Singl vydává label Tranzistor.

 

„Doba není lehká a máme pocit, že tenhle song by mohl lidem dodat energii a budit jen a jen pozitivní emoce!“ říká o novém singlu zpěvák Thomas Klika.

Po úspěšném loňském singlu Greatest Mistake kapela navázala na spolupráci s producentem Arminem Effenbergerem (Mandrage). Právě k tomuto singlu vytvořila animovaný klip japonská výtvarnice Jaxander a i díky němu zaznamenal příznivé reakce. Nyní skupina pracuje na novém materiálu a přichází s první letošní novinkou. Vizuální laťku má tato kapela vždy vysoko a tentokrát se o výrazné lyric video postarala oceňovaná výtvarnice a grafička Věra Marešová, která stojí například za logem města Brno nebo aktivně upozorňuje na vizuální smog v centrech metropolí. Kapela má v plánu zahrát na několika letních festivalech, pokud to vládní opatření a pandemická situace dovolí.

YouTube: https://youtu.be/2VI72kZonyo

Cover NH TRZ041

 „V jádru je nový singl odrazem dnešní doby a říká, že člověk nemůže žít jen minulostí. Text napůl vznikl už před covidem a je o tom, jak něco uteče a už se to nedá vrátit, ať už jde o vztah, životní sen, nebo touhu stát se rockovou hvězdou. Pak přišel covid a ten přinesl i refrén a uvědomění si, co člověk doopravdy má a co je důležité – rodina, zdraví, přátelé. Zní to jako horoskop, ale je to tak,“ prozrazuje o vzniku singlu Thomas.

No Heroes tvoří zpěvák a kytarista Thomas Klika, klávesista Petr Tichý, bubeník David Fuxa a čerstvá posila sestavy baskytarista Kryštof Sunkovský. Na scéně se pohybují už od roku 2005 a na kontě mají jedno studiové album Heart One, vydané pod producentským dohledem Armina Effenbergera, a EP Heart Beats, které vzniklo ve studiu zpěváka, skladatele a kapelníka skupiny České srdce Michala Šenbauera. Autorské duo Thomas Klika a Petr Tichý také stojí za kapelou Tommy Indian, která v roce 2013 vydala u Supraphonu album Moon Dreamer.


INSTAGRAM: www.instagram.com/noheroes_official/


WEB: www.tranzistorlabel.com/

 

Zdroj, foto:  Tranzistor/PR&media/Publisher; Simona Klika

21. září 2021
Dnes má svátek Matouš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek