Chika Toro, zpěvačka a tanečnice v sobě nezapře latinskoamerickou krev!

Kolumbijská zpěvačka a tanečnice Chika Toro tvrdí, že nejtěžší úkol, který máme všichni před sebou, je překonat názory druhých, které nás nutí pochybovat o sobě sama. Před několika roky věděla, že i ona sama se musí oprostit od toho, co jí svazuje. Rozhodla se pro novou životní etapu, která byla vcelku nejistá, ale byla přesvědčená, že jen tak se může posunout.

DSC01717 2
Od dětství snila, že bude vystupovat na velkých pódiích, ale také si slíbila, že si našetří peníze a dokončí MBA na Western Sydney, a tak studovala a pracovala. Živila se jako prodejce a o víkendech tančila sambu. Jednoho dne si však uvědomila, že chce víc. V kapse měla pouhých 1000 australských dolarů (v přepočtu 16 000 Kč), koupila si letenku do Austrálie a vydala se vstříc novým zítřkům. Nebylo to jednoduché… A dnes? Má na svém kontě několik vlastních songů, dělila se o pódia s uznávanými umělci jako je J Balvin, Silvestre Dangond, má za sebou i duet s polským rapperem a profesionálním bojovníkem smíšených bojových umění, kterým není nikdo jiný než Popek Monster. Propojila svůj svět se světem publika a plní si nejen své sny z dětství.

DSC02250
A jak se tato usměvavá kráska, která odcestovala do Austrálie, ocitla v Česku? „Měla jsem koncert pro firemního klienta v Praze. Byla tu skvělá odezva publika, a tak jsem se rozhodla, že půjdu do Čech a zkusím odtud zapracovat na evropském trhu,“ řekla Chika, která se rozhodla, že sem přenese živé kolumbijské rytmy, to správné latinskoamerické flow. Její plány jsou jasné: „Chci si tu vytvořit své fanoušky a seznámit Čechy s reggaetonem, který chci odsud šířit do Evropy,“ prozradila Chika, která považuje Čechy za ideální místo pro šíření muziky, kterou má v krvi.

 20200710 160719


Zeptali jsme se také, co jí nejvíce líbí v České republice. Okamžitě bez váhání odpověděla: „Lidé. Speciálně latino komunita, která ovlivňuje českou společnost a šíří latino kulturu mezi Čechy,“ prozradila temperamentní zpěvačka. Chcete-li i vy zažít ten obrovský příval energie, tak neváhejte a vydejte se 17. července 2020 na střechu Tančícího domu, kde Chika vystoupí na VIP Dancing House/ Pure Reggaeton.

 

Popek feat Chika Toro – Polombia (2019)


https://www.youtube.com/watch?v=5BnLflXmmoI


Chika Toro skvěle spojuje latino hudbu se sambou a takto předává energii publiku. Její vlastní tvorba odráží život v nejrůznějších podobách. Inspiraci pro song Taconeo našla u svých kamarádek, které byly nešťastné v toxických vztazích. Chtěla tak podpořit jejich sebevědomí, dát jim sílu se vzepřít a jít dál. „Každá žena si zaslouží být milovaná a chtěná,“ říká Chika…

 

Foto: Jaroslav Hauer, Lenka Žáčková

 

 

 

22. říjen 2021
Dnes má svátek Sabina

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek