Americký idol Maluma se 27. února 2020 vrátí do Prahy, jako předskokan vystoupí Mikolas Josef

Americký idol Maluma se 27. února 2020 vrátí do Prahy, jako předskokan vystoupí Mikolas Josef

Maluma5


Pražská O2 aréna se 27. února otřese v základech. Idol Maluma, jedna z největších hudebních hvězd pocházející z latinské Ameriky, vystoupí v rámci WORLD TOUR 11:11 na naší největší scéně. Fanoušci jsou nadšení. Hostem koncertu bude Mikolas Josef, který byl opravdu potěšen, když dostal nabídku, aby byl na pražské zastávce předskokanem právě Malumy.


„Maluma z Kolumbie je jedním z mých nejoblíbenějších Latino umělců současnosti a mám velikou radost, že mám možnost s ním sdílet pódium v O2 aréně,“ říká talentovaný český zpěvák, který v loňském roce vyprodal Fórum Karlín opravdu až po strop. Mikolas připraví pro diváky svoje pecky jako je Lie to me, Me Gusta, Free, Abu Dhabi a letní nejhranější a nejposlouchanější song v české republice Acapella a samozřejmě i Colorado, které dobývá žebříčky rádií v Polsku a v Čechách.

Mikolas Josef Sono Brno 750 02
Věděli jste, že výsledky prodejů jeho předchozích turné zajistily Malumovi pozici latino umělce s největším počtem prodaných vstupenek na koncerty. Vyprodal arény jako je Madison Square Garden (New York), American Airlines Arena (Miami) a dvakrát The Forums v Los Angeles. Maluma je nejmladším umělcem, který kdy získal první i druhou pozici na žebříčku Billboard's Latin Airplay chart. A pokud vás zajímá, jak vzniklo jeho umělecké jméno, tak vám to rádi prozradíme. Hudební idol Juan Luis Londoño poskládal začáteční písmena jmen své matky, otce a sestry a Maluma byl na světě.


V roce 2018 získal latinskou GRAMMY a v roce 2019 se pustil do projektů s hvězdami, jako je Madonna a vydali společný hit „Medellín“ v rámci jejího alba „Madame X”.  S Ricky Martinem, vytvořil skvělý song „No Se Me Quita“.

2001 MALUMA20 flyer A4 v15 CZ 2
Maluma je v současné době jedním z nejsledovanějších umělců na sociálních sítích. Počty jeho fanoušků na Facebooku a Instagramu dosahují desítek milionů a na oficiálním YouTube/VEVO kanálu se shlédnutí počítají v o miliardách. Počet zaregistrovaných uživatelů, mu zajistilo cenu YouTube Diamond Play Button Award.


Vstupenky můžete zakoupit v sítích Ticketportal a Ticketmaster. Koncert začíná ve 20:00, vstup do O2 arény bude možný 90 minut před koncertem.

 

Hit s Ricky Martinem:https://www.youtube.com/watch?v=r6rS93P3cBc&list=PLI2uE28GO_pr1gIcCPRsYLDw2yiMkJTW8&index=3

 

Youtube kanál:https://www.youtube.com/channel/UClZuKq2m0Qu-HkopkSBLpEw

 

 

Více informací získáte na: www.maluma.cz

 

20. září 2020
Dnes má svátek Oleg

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek