Davida Deyla neodradila chladná Vltava - doplaval k fanynkám v pravé poledne i v oblečení

Davida Deyla neodradila chladná Vltava - doplaval k fanynkám v pravé poledne i v oblečení

krest singlu Ahora foto Lukáš Krajčo 1
Zpěvák David Deyl si na vlastní kůži vyzkoušel teplotu Vltavy v centru Prahy. Při křtu jeho nové písně Ahora totiž nemohl připlout přímo k lodi, kde ho čekalo na padesát fanynek, ponořil se proto do vody a doplaval k nim. Poslechl tak jejich výzvy, ke které se přidala i Monika Absolonová. Nikdo nečekal, že se David Deyl opravdu do Vltavy ponoří. Španělský letní hit v rageatton rytmu s názvem Ahora boduje v českých rádiích.

 

„Chtěl jsem napsat optimistickou píseň, která od prvních tónů v lidech vzbudí radost a pozitivní emoce. Věřím, že se to povedlo, dokonce nylon guitar nahrál pravý Španěl Paco de Tanger, což je na písničce znát,“ říká David Deyl.

Ahoru pokřtila s Davidem Deylem zpěvačka Monika Absolonová. Společně s moderátorem Alexandrem Hemalou postříkali symbolickou desku proseccem a připili na letní hit.

krest singlu Ahora foto Lukáš Krajčo 7
Na Spotify má už dnes píseň Ahora přes milion přehrání a řadí se tak mezi nejposlouchanější letní písně na digitálních platformách. K Ahoře vzniklo také Lyric video, ve kterém vystupují reálné fanynky Davida Deyla z celé republiky.

 

I tuto píseň uslyší fanoušci na velkém koncertu k deseti letům Davida Deyla na scéně, který se bude konat 9. listopadu 2019 v Kongresovém centru Praha.


David Deyl vydal čtyři autorská sólová alba. V těchto měsících pracuje na novém, kde se objeví také poprvé jeho vlastní písně ve stylu Latin pop. Zpěvák dostal také několik ocenění. Například cenu pro nejúspěšnějšího mladého autora OSA v roce 2010, nebo cenu Grand Prix Hvězdná brána na Mezinárodní hudební soutěži uměleckých fakult v Rusku. Získal také dvě stejné nominace na Objev roku v roce 2010 a to v Českém Slavíkovi a na cenu Anděl. V roce 2017 také dostal ocenění Šarmantní osobnost roku Českého rozhlasu.

 

 

foto: Lukáš Krajčo

12. červenec 2020
Dnes má svátek Bořek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže