GREGORIAN přivezou v prosinci do Prahy nejkrásnější vánoční skladby od počátku věků

GREGORIAN přivezou v prosinci do Prahy nejkrásnější vánoční skladby od počátku věků

gregorian
Gregorian vydali s názvem HOLY CHANTS s nejkrásnějšími vánočními skladbami, které samy o sobě vznikaly skutečně již od počátku věků a byly postupně upravovány a vylepšovány. Tyto skladby v jedinečných aranžích zahrají Gregorian v Praze na koncertech 11. a 12. prosince, které naváží na úchvatný vyprodaný koncert Royal Christmas Gala, kde byli Gregorian hlavními hvězdami společně se Sarah Brightman.


Na počátku byl prostý nápad producentů světoznámé skupiny Enigma. Když navštívili chrám a slyšeli gregoriánské chorály, zrodila se zajímavá myšlenka - vezmeme ty nejlepší skladby a předvedeme je jako gregoriánský chorál. Poskládali neuvěřitelně vyvážené a dokonale harmonické uskupení zpěváků, přidali k nim jedinečnou Amelii Brightman, tak se zrodilo uskupení Gregorian, které si od roku 1999 získalo stovky milionů fanoušků po celé planetě a získalo přízvisko „Nejlepší chorálová skupina světa“.

gregi


GREGORIAN jsou jiní, nenapodobitelní a dokonalí - svou hudbu dovedli až k magické dokonalosti - každý nástroj a hlas mají své nezaměnitelné místo a tvoří dokonalou harmonii. Světové hity upravené do jedinečné gregoriánské podoby přepraví posluchače do jiného časoprostoru a inspirují každého k přemítání nad svým životem.


Dechberoucí živá produkce, dokonalý zpěv, skvělí muzikanti, gigantická světelná show, velkolepé vizuální efekty (ohně, lasery, hry se zrcadly a další) a působivé choreografie jsou doplněny mocnými hlasy osmi klasicky školených zpěváků, které doplňuje také úchvatná zpěvačka Amelia Brightman.

predstavenigreg
„Letošní koncertní tour HOLY CHANTS představí tolik krásných skladeb, že ani nevím, kterou z nich vlastně začít, aby ty ostatní neurazil. Těšit se můžeme na Ave Maria, Panis Angelicus, Mistletoe And Wine, Frozen World, Celebrate Christmas, Walking In The Air, You’ll See The Snow či Silent Night“, říká producent Miroslav Bučko.


Holy Chants Tour 2018 opět zavítá do mnoha zemí Evropy. Na všech koncertech zavládne magická vánoční atmosféra, kterou nemůže napodobit žádný jiný interpret, to umí opravdu jen Gregorian.


1.    Oficiální stránka turné GREGORIAN 2018
http://www.gregorian2018.cz/

 


2.    Promo video:
Trailer - https://www.youtube.com/watch?v=ABpmQuSItVg


Mistletoe And Wine - https://www.youtube.com/watch?v=VUAD3V9Zqjw

 


3.    FB stránka včetně založených událostí pro sdílení jednotlivých koncertů:
https://www.facebook.com/Gregorian2018/


4.    Předprodej vstupenek
11.12. - http://gregorian2018.cz/gregorian-2018-vstupenky-online-11-12-2018/

 


12.12. - http://gregorian2018.cz/gregorian-2018-vstupenky-online-12-12-2018/

 

 

 

 

Zdroj, foto:

Pořadatel:
FP PRO, s.r.o.

10. červenec 2020
Dnes má svátek Libuše a Amálie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže