TA PRAVÁ KARLA GOTTA VYJDE NA VINYLOVÉ DESCE S AUTOGRAMEM!

TA PRAVÁ KARLA GOTTA VYJDE NA VINYLOVÉ DESCE S AUTOGRAMEM!

Karel Gott TaPrava Zlata deska

V pátek 16. listopadu 2018 vyjde novinkové album Ta pravá Karla Gotta na vinylové desce! Kompletní obsah úspěšného cédéčka byl převeden do formátu gramofonové desky, která činí z titulu nový zážitek. LP je vybaveno texty písní a aktuálními fotografiemi Ondřeje Pýchy. Vydání novinky Karla Gotta na vinylu dává také mimořádnou příležitost všem opravdovým fanouškům: prvních pět set kusů LP je vlastnoručně zpěvákem podepsáno.

 

Tucet písniček na albu Ta pravá je mixem popové klasiky a standardů, které chtěl Karel Gott natočit již dříve, v průběhu let na ně nezapomínal a letos pro ně přišel ten správný moment. Tou pravou je ovšem také původní domácí píseň, kterou Gottovi „na tělo“ napsal zpěvák a skladatel Marek Ztracený. Písnička se s úspěchem zařadila mezi největší hity Karla Gotta a stejnojmenný videoklip režiséra Martina Paseckého má na YouTube již přes 3.300.000 zhlédnutí.

VINYL Karel Gott Ta prava 2018

Dvaačtyřiceti násobný slavík Karel Gott pokřtil svoji novinku jen pár dnů před začátkem letních prázdnin v pražské Malostranské besedě. Kmotrem se stal zpěvák Marek Ztracený a Karel Gott již na křtu převzal za úspěšný prodej CD od ředitelky vydavatelství Supraphon Ivy Milerové zlatou desku!  Tuto událost nyní připomínáme v krátkém ohlédnutí na YouTube: https://youtu.be/Sgi7e-6g7vc

 

Karel Gott Zlatadeska Supraphon

MULTILINK: https://KarelGott.lnk.to/TaPrava

 

VIDEOKLIP: https://www.youtube.com/watch?v=biehrnLYZFg&start_radio=1&list=RDbiehrnLYZFg

 

 

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže