Na poslední prázdninovou sobotu se chystá druhý ročník rodinného festivalu Malešičák

Na poslední prázdninovou sobotu se chystá druhý ročník rodinného festivalu Malešičák

20170826 171251

Na poslední prázdninovou sobotu si připravil spolek "Malešice v pohybu" již druhý ročník rodinného festivalu Malešičák, který se uskuteční v Malešickém parku v Praze 10. Na pódiu se vystřídá několik žánrů – rock, pop, ale i písničky pro děti. Hlavní hvězdou bude zpěvák Petr Poláček se svou kapelou.

 

Rozlučte se s létem ve velkém stylu! Poslední srpnovou sobotu, 25. srpna, se koná již druhý ročník multižánrového rodinného festivalu Malešičák. Program začne ve 14:00 hodin v Malešickém parku.

DSC 0078vl

Během festivalu vystoupí celkem sedm kapel: Petr Novák revival /pop/, Rehab /rock/, The Olsen /pop-rock/,  Škola písničkou /písničky pro děti/, Pure Olcoholic Punk /punk rock/, Slapdash Rockabilly /rockabilly/ a jako hlavní hvězda letošního ročníku vystoupí Petr Poláček & BON JOVI Tribute Prague /rock/.

 

"Festival doplní bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Představí se BESIP s kampaní „Vidíme se“ nebo Nadační fond Petra Koukala s STK pro chlapy. Návštěvníci budou také moci s jazykovou školou Rolino soutěžit o roční jazykový kurz," prozradil Filip Vránek ze spolku Malešice v pohybu.

 

20170826 193305

Na akci, kterou podpořila také městská část Praha 10, je vstupné zdarma.


Fotot: Filip Vránek

12. červenec 2020
Dnes má svátek Bořek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže