Dance Divas v pátek 10. srpna roztančí fontánu

Dance Divas v pátek 10. srpna roztančí fontánu

fontana10
Koncert Dance Divas, na kterém vystoupí tři desítky účinkujících, roztančí 10. srpna pražskou Křižíkovu fontánu. V programu zazní největší hity od 90. let po současnost a české i zahraniční hvězdy složí poctu Michaelu Jacksonovi a Whitney Houston.

 

Ve tříhodinové show pod širým nebem vystoupí Dara Rolins, Debbi, Ilona Csáková, vítězka soutěže Česko Slovenská Superstar Tereza Mašková nebo legendární Heather Small ze slavné britské skupiny M People. Společně s nimi na jevišti na vodní hladině zazpívají finalista soutěže Eurovize Mikolas Josef, Thálií oceněný Peter Pecha, Jan Bendig, LIPO, finalista britské soutěže X Factor Danyl Johnson nebo Elis Mraz a Dannie Ella. Program doplní tanečníci a hvězdní moderátoři jako Osmany Laffita, Ester Janečková nebo Daniel Krejčík.

 

Náročné přípravy už začaly, účinkující chystají speciální čísla, například Peter Pecha a Mikolas Josef poprvé zazpívají písničku Michaela Jacksona a Tereza Mašková vystoupí mimo jiné se skladbou I Wanna Dance With Somebody od Whitney Houston. Samostatnou kapitolou příprav je pak splnění požadavků umělců na vybavení šaten. Kromě obvyklých sad ručníků, které jsou požadovány v několika barvách, produkce musí například pro Heather Small zajistit novozélandský med s rostlinou Manuka nebo českou vlajku pro Mikolase Josefa.

 

Pro diváky je připraveno letní zázemí včetně osvěžovacích sprch a vířivé vany ve VIP sektoru. Poslední vstupenky jsou v prodeji přes web www.dancedivas.cz

a v sítích GoOut a TicketArt.


Zdroj, foto: Dance Divas

11. červenec 2020
Dnes má svátek Olga

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže