Legendární kapela Plexis se vrací po těžké autonehodě na koncertní pódia

Legendární kapela Plexis se vrací po těžké autonehodě na koncertní pódia


Na prvním pražském koncertě, který se koná *ve čtvrtek 5. dubna od 20:00 hodin ve Futurum Music Baru* (Zborovská 82/7, Praha 5), pokřtí své nové dítko - sedmé CD nazvané Kašpar v nesnázích. Jako host křtu vystoupí kapela Nežfaleš.

 

Na novém albu, které vyšlo v prosinci u vydavatelství Papagájův hlasatel records, šest let po předchozí úspěšné desce Vohul to!, fanoušci najdou patnáct písní: deset zbrusu nových pecek a pětici coverů starších hitů v podání spřátelených kapel Degradace, Našrot, SPS, The Fialky a právě Nežfaleš, kteří nebudou ve Futuru chybět.

 

Křest novinky se měl konat již dříve, musel však být odložen poté, co Plexis a spříznění Apple juice bourali při návratu z koncertu na Vysočině.
Při nehodě zemřela jejich kamarádka, která se koncertu zúčastnila, členové kapel skončili se středně těžkými zraněními v nemocnici.


„Po spoustě žalu, bolesti a utrpení v minulých měsících, kdy nebylo vůbec možné odhadnout, jak se budou věci vyvíjet, se náš sen stává skutečností.
Díky skvělým lékařům a neuvěřitelné podpoře od našich fanoušků od konce března začneme znovu živě vystupovat. Křest novinky pro nás je strašně důležitý, a kdo nás máte rádi, přijďte nás podpořit, moc se na vás těšíme,“ nechali se slyšet Plexis, kteří si zároveň připomenou 20 let od nahrání alba To, které bylo prvním zářezem aktuální sestavy, tedy trojice Petr Hošek, Dušan Lébl a Martin Švec.

 

Kmotrem CD bude *Pavel Říman - *Chirurg, který celou kapelu po autonehodě zachránil.

15. červenec 2020
Dnes má svátek Jindřich

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže