Nový motoristický pořad v České televizi již v březnu

Nový motoristický pořad v České televizi již v březnu nahradí původní Auto Moto Revue

57 Kopírovat
Baví vás motorismus a chcete se dozvídat nové informace zábavnou formou? Moderátorská dvojice Pavel Liška - Honza Révai jsou především motorkáři tělem i duší /právě se připravují na tříměsíční cestu po Mexiku - na motorkách/, Révai se navíc vyučil automechanikem. I přesto na pořadu úzce spolupracují odborní motorističtí poradci. A protože je dnešní doba plná stresu, bude tento nový motoristický pořad stylizován do zábavné, lifestylové formy. To ostatně obsazení herce Pavla Lišky naznačuje dost jasně.

23 Kopírovat 2
Kromě testů aut, informací o motoristických odlišnostech v zahraničí nebo scének na téma "nedostatky v bodovém systému", se můžete těšit například na rubriku Za volantem žena. V té se budou střídat známé ženy z herecké, pěvecké a sportovní branže. V díle, z něhož je sestříhán trailer, se rubriky pro ženy ujala herečka Miluše Bittnerová.

6 Kopírovat 2
Ačkoli toho tento trailer o novém pořadu zase tak moc neprozradí, zcela jistě odhalí zásadní odlišnost od původní, ryze publicistické formy. Podívejte se na https://www.youtube.com/watch?v=rhrRktK_GAo

 

 

 

 

 

 


Zdroj: Kloboukfilm

23. říjen 2018
Dnes má svátek Teodor

Počasí


 

IMG 5592

jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek