Deník věčné dietářky

Deník věčné dietářky
Motivační průvodce při cestě k vysněné postavě i pro zapisování vašich úspěchů

www.grada.cz

obalka Denik vecne dietarky Grada
Držet redukční dietu se alespoň jednou ve svém životě rozhodla nebo byla dohnaná snad každá žena. Aby hubnutí nebylo jen nekonečným utrpením, provede vás autorka svými vlastními zkušenosti, v nichž barvitě vylíčí své prohry i vítězství. Cizí zápas s nadbytečným tukem vás povzbudí a cesta k vysněné váze se pak stane snazší a zábavnější.

 

„Začít hubnout okolo padesátky (ale vlastně kdykoli) je fakt fuška. Svými omyly a chybami jsem zjistila jednu dost zásadní věc. Zbavení se pár tukových buněk je cesta trnitá, bolavá a velmi, velmi dlouhá,“ říká autorka knihy Patricie Janečková a dodává, že tím, že jde takzvaně s kůží na trh, chce všechny ženy s nadváhou ujistit, že v hubnoucím procesu nejsou samy.


Pokud to s hubnutím myslíte opravdu vážně, bude zapotřebí zapisovat si vše, co sníte a vypijete, a také vykazovat nějakou pohybovou aktivitu. Pro tento účel byl sestaven přehledný deník s tabulkami a místem pro všechny poznámky spojené s redukcí. Při čtení Deníku věčné dietářky se pobavíte, načerpáte cenné rady a tipy a snáze dojdete do vytouženého cíle své redukční cesty.


Deník věčné dietářky
Patricia Janečková
Grada, 176 stran, 249 Kč

 

 

 

 

 

Zdroj, foto: Grada

24. leden 2019
Dnes má svátek Milena

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek