Spotřebitelé ocenili zlatem nealkoholický nápoj Birell Botanicals a cider Kingswood

Spotřebitelé ocenili zlatem nealkoholický nápoj Birell Botanicals a cider Kingswood

Birell Botanicals všechny příchutě


Ve Volbě spotřebitelů 2018 se na první příčce ve své kategorii umístily nealkoholické nápoje Birell Botanicals a cidery Kingswood.


Volba spotřebitelů je program, který každý rok oceňuje nové a inovované výrobky uvedené na český trh. Jde o výrobky, se kterými se zákazníci setkávají při každodenních nákupech. O titul Nejlepší novinka se letos ucházelo přes 150 výrobků uvedených (nebo uváděných) na trhu v období od ledna 2017 do konce května 2018 v 37 potravinářských a 13 nepotravinářských kategoriích.


„Těší nás, že lidé čím dál častěji dávají přednost odlehčené variantě nealkoholických nápojů před přeslazenými sycenými limonádami. Máme radost i z ocenění našeho prémiového a čistě jablečného cideru Kingswood, který průkopníkem celé kategorie ciderů na českém trhu“ říká Veronika Hořáková, manažerka značky Birell a ciderů.


Řada nápojů Birell Botanicals byla uvedena na trh vloni na podzim ve dvou příchutích – Bezový květ s citronem a tymiánem a Zelený čaj s jasmínem a bergamotem, které letos v březnu doplnila novinka Jablko se zázvorem a heřmánkem. Birell Botanicals získává svou postupně se rozvíjející chuť během 19denního procesu vaření a zrání.

Birell Botanicals Jablko se zázvorem a heřmánkem

Cidery Kingswood se těší velké oblibě spotřebitelů již několik let a získané ocenění je toho důkazem. Nově se zákazníci mohou těšit na nový design obalů i varianty cideru – Dry, Original a Sweet Rosé.

KW dryKW originalKW rose

 

 

Zdroj, foto: Plzeňský Prazdroj

 

 

29. květen 2020
Dnes má svátek Maxmilián

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek