LÉTA BLÁZNIVÁ - Petra Janů

SCANquilt TOUR 2017 - LÉTA BLÁZNIVÁ

petra janu

Stálice Česko-slovenské hudební scény Petra Janů, oslaví v letošním roce životní jubileum spolu se svými fanoušky, v rámci koncertního turné. Tour začíná v polovině října 2017 a končí velkolepým koncertem s hosty 18. 11. 2017 v pražské Lucerně.


Současně s tour si Petra Janů nadělí také nové CD.
Petra Janů si pro své koncertní turné vybrala dva nezaměnitelné hlasy… zpěváky Vaška Noida Bártu a Petra Koláře.


Trojnásobnou zlatou slavici a dámu s rockovou minulostí, muzikálovou noblesou, profesionální prvotřídností a neobyčejným hlasem uslyší návštěvníci v novém koncertním programu, na kterém bude Petru Janů doprovázet skupina AMSTERDAM, složená z vynikajících hudebníků.
Kromě zásadních hitů a starších pecek, které pro zpěvačku napsali legendární Petr Janda, Ota Petřina, Karel Svoboda a další, uslyší posluchači i nové písničky a samozřejmě duety s hosty.

 

 

petra1

Relax Petry na Kubě

Kuba25Kuba1
Generálním partnerem tour  je značka SCANquilt, kterou bychom Vám rádi představili.

scan
Značka SCANquilt zní seversky, přesto se jedná o českou značku, která se úspěšně rozvíjí na českém a slovenském trhu bytového textilu již 25 let. Zakládá si na vysoké kvalitě zboží, přínáší nové trendy a design a dlouhodobě nabízí jeden z nejširších programů lůžkovin a bytového textilu. V síti 49 prodejen v Čechách a 10 na Slovensku cílí na náročného zákazníka, který si rád dotváří domov podle vlastní představy. Značka SCANquilt si zakládá na dlouhodobém vztahu se svými zákazníci, což dokládá již pátým rokem získané ocenění SUPERBRANDS AWARD.          

 

 

 

 

Zdroj, foto: www.kocourkova.net

                   www.petrajanu.cz

 

19. červen 2018
Dnes má svátek Leoš

Počasí


 

IMG 5592

jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek