Marta Jandová má nový klip

Marta Jandová má nový klip

7
Producenti hudebního filmu Muzzikanti připravili zpěvačce Martě Jandové malý májový dárek: Marta Jandová má nový klip! – Kdybych byla řekou.


 „Původně se s tímto videoklipem vůbec nepočítalo, ale ve chvíli, kdy jsme viděli excelovat Martu Jandovou před mikrofonem ve studiu a famózní herečku Michalinu Olszańskou před kamerou, nemohli jsme jinak a do této uhrančivé melodie Leška Wronky jsme střihli snad tisíc různých podob a výrazů této držitelky Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon, které se v našem filmu Muzzikanti objevily,“ vysvětluje jeden z producentů a autor textu písně Petr Šiška. Martu Jandovou sice v klipu neuvidíme, ale o to víc se objevuje v klipové verzi rockového duetu „Noc vášnivá“, který nazpívala s leaderem kapely Doga Romanem Izzi Izaiášem.
Samotná balada „Kdybych byla řekou“ se stala jednou z nejoblíbenějších písní z jednadvaceti songů, které ve filmu Muzzikanti můžeme slyšet a zda dojde ke zfilmování i dalšího duetu „Zapomenout“, s pětinásobným slovenským slavíkem Peterem Cmorikem, to zatím není známo.


Vzhledem k tomu, že Muzzikanti pomalu ale jistě míří do letních kin a amfiteátrů, můžeme si všechny písně v podání třeba i Jarka Nohavici, Markéty Konvičkové nebo Kollárovců vychutnat právě tam, protože Muzzikanti jsou hudební romancí přesně dělanou pro žhavou letní atmosféru letních kin a mají předpoklad stát se jejich letošním hitem.

 


Zdroj: PETARDA PRODUCTION

19. červen 2018
Dnes má svátek Leoš

Počasí


 

IMG 5592

jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek