Podzimní novinky od Potten & Pannen – Staněk, které potěší každého

Chcete udělat radost sobě nebo překvapit krásným a praktickým dárkem své milé? Co se nechat inspirovat nápaditými novinkami od Potten & Pannen – Staněk, díky nimž budete mít podzim ještě barevnější.

Automatický kávovar na espresso Smeg

potenpannes20
Zpříjemněte si vstávání do občas propršených podzimních dní automatickým kávovarem na espresso italské značky Smeg. Kompaktní, lehký a snadno ovladatelný přístroj v kombinaci s jednoduchým, avšak přesto ikonickým vzhledem, nadchne každého milovníka ristretta, espressa i americana a dodá potřebnou energii a skvělou chuť čerstvě připravené kávy. Nedílnou součástí je mlýnek s nerezovými kónickými kameny, díky kterému si můžete nastavit hrubost mletí dle vlastních preferencí. Intuitivního pomocníka v černém matném provedení pořídíte od 1. října 2021 v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz od 16 690 Kč.
Forma na bábovku Nordic Ware 75. Anniversary

potenpanen22
Domácí bábovka z ručně nasbíraných oříšků ze zahrady bude chutnat ještě lépe díky nové formě americké značky Nordic Ware, která vznikla ku příležitosti 75. narozenin firmy. Luxusní zlaté provedení a nadčasový design z propletených pramenů symbolizuje pospolitost, pevnost a sílu. Nechybí ani nepřilnavý materiál z masivního litého hliníku, který skvěle vede teplo, a tak zabraňuje nechtěnému připálení těsta. Krásný a praktický kousek, který ocení všichni milovníci pečení, pořídíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 1 379 Kč.

Peugeot Bistrorama: barevné dřevěné mlýnky na koření: 8 barevných variant

potenpanen33 2

Kuchyně slazená do posledního detailu? S novou kolekcí dřevěných mlýnků Peugeot Bistrorama v 8 barevných variacích to nebude žádný problém! Mlýnek na pepř z tradičního bukového dřeva, pocházejícího výhradně z francouzských stromů, pěstovaných udržitelným způsobem, přinese hravost na váš jídelní stůl. Společnost Peugeot na mlecí mechanismus z nerezové oceli poskytuje celoživotní záruku, což odráží kvalitu a precizní ruční práci této značky. Dokoupit k němu můžete i mlýnek na sůl, abyste svou sbírku měli kompletní. K dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 769 Kč.

Limitovaná edice keramického hrnce tajine Emile Henry

potenpanen44
Znáte tajine, tradiční marocký pokrm a zároveň nádobu s poklicí vysokého kónického tvaru, ve kterém se tato místní specialita připravuje? Burgundská společnost Emile Henry si během letošního podzimu pro všechny fanoušky orientální kuchyně připravila limitovanou edici hrnců tajine v exkluzivních barvách vlčího máku, slunečnice, dýně nebo vavřínu, které okouzlí každého hosta. Kromě přípravy tohoto lahodného severoafrického pokrmu zvládne jakékoliv pomalé vaření na sporáku, stejně tak jako táhlé dušení v troubě. Nevšední tvar nádoby navíc zajistí šťavnatost a plnou chuť připravovaného masa i zeleniny. Keramický hrnec o průměru 32 cm a objemu 2,5 litru ve čtyřech podzimních odstínech najdete v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 2 990 Kč.
Dětský nůž Zwilling Twinny, 10 cm

petenpannen55
Na přípravu typicky podzimních receptů ze sezónních surovin nemusíte být sami. Krájením hub, jablek či dýně můžete pověřit svého malého pomocníka. Dětský nůž Zwilling Twinny zohledňuje ergonomiku drobných rukou, jejich motoriku, a především klade důraz na bezpečnost. Dětem pomáhá získat první správné návyky a zároveň je díky zaoblené čepeli a plastovému pouzdru chrání před jakoukoliv nehodou. Praktického pomocníka pro všechny malé kuchaře i kuchařky naleznete v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 499 Kč.

 

 

 

Zdroj, foto: www.pottenpannen.cz

 

20. leden 2022
Dnes má svátek Ilona

Počasí


ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek