MISTROVSTVÍ ČR V PŘÍPRAVĚ BRAMBOROVÉHO SALÁTU - VITANA MAJONÉZA CUP 2019

MISTROVSTVÍ ČR V PŘÍPRAVĚ BRAMBOROVÉHO SALÁTU 

VITANA MAJONÉZA CUP 2019

 Poctivá majonéza Vitana 2
Na tradiční českou vánoční pochoutku má každá rodina svůj osvědčený recept. Přesto se 30. listopadu již po 13. sejdou kuchařští mistři ve středočeském Mratíně, aby ukázali své dovednosti a v soutěži Vitana Majonéza Cup 2019 se utkali o titul mistra ČR v přípravě bramborového salátu.

 

Tento rok se o titul utká přibližně dvacet juniorských a seniorských týmů. Přípravu, postupy a atributy jako je chuť, vzhled či vůně tradičního vánočního pokrmu bude hodnotit šestičlenná porota, tentokrát v čele se švýcarským velvyslancem Dominikem Furglerem.
 
A pravidla hry o nejlepší bramborový salát? Ta jsou jednoduchá! Stačí připravit 2 kg toho nejlepšího bramborového salát v limitu 60 minut, kdy krájet, míchat či zdobit se smí až na místě. Originalitě se meze nekladou, jen brambory a majonéza zůstávají neodmyslitelnou součástí každého receptu.
 
Akce proběhne den před první adventní nedělí v sobotu 30. 11. 2019 od 10 hodin ve sportovním areálu Mratín. Součástí mistrovství jsou i ochutnávky pro veřejnost. Největšímu zájmu se zpravidla těší vítězný salát i recept na něj. Neváhejte a přijďte se podívat na výjimečnou kulinářskou akci, kde získáte spoustu inspirace a užijete si zábavné dopoledne!

 

Vitana Poctivá majonéza

Poctivý obsah vaječných žloutků v kombinaci s kvalitním olejem vytváří ideální chuť majonézy od Vitany.

Cena: 29,90 Kč (225 ml), 49,90 Kč (425 ml)

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek