BILLA spustila nový blog Gusto Academy

BILLA spustila nový blog Gusto Academy plný praktických

a levných receptů nejen pro náročné strávníky

billaobr

•    Na blogu najdete nově rubriky Gastrotoulky, Vaříme do 30 minut a Vaříme ze 7 surovin
•    Recepty dodávají známí foodbloggeři i finalista MasterChef  


Nová podoba blogu pro gastronomické nadšence nabízí několik rubrik plných osvědčených i neobvyklých receptů, krásných fotek, videí a užitečných tipů.

rewebilla
Redakci tvoří nadšenci i profesionálové ze soutěže Master Chef v čele s Honzou Vorlem, přispívají také známí foodblogeři Kitchenette, My Healthy Moment, Marek Pavala nebo Maruška Veg. Při psaní receptů myslí na využití sezónních potravin a vymýšlejí recepty podle aktuální nabídky čerstvého ovoce a zeleniny. K některým jídlům připravují také videorecepty a pro usnadnění nákupu surovin nově nabízí Gusto Academy také online nákupní seznam s možností přepočítat suroviny na počet porcí.

billagusto

Nový blog Gusto Academy najdete na adrese www.gustoacademy.cz

 

Oproti původní verzi blogu nabízí Gusto Academy rubriku Gastrotoulky, jejímž prostřednictvím se můžete vydat na cestu za lokálními dobrotami z celého Česka. Brzy se můžete také těšit na slevové vouchery na produkty privátních značek BILLA.

 

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 693 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků.

 

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených.


REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorf provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG, a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy.
BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši přes 31 mld. Kč (2018), s 224 prodejnami a více než 6 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 78 % jejího celkového sortimentu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA Naše bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy, BILLA BON VIA, Today, Clever, Vives, ZOO ROYAL nebo Milora.  Úspěch privátních značek BILLA potvrzují i nedávné ocenění v soutěži Volba spotřebitelů 2019, ve které se na 1. místě umístilo hned 6 produktových novinek sp

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek