Tradiční vídeňská firma Manner spolu s Mlékárnou Valašské Meziříčí uvádí na trh společný výrobek

Tradiční vídeňská firma Manner spolu s Mlékárnou Valašské Meziříčí  uvádí na trh společný výrobek -

novinku Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky

Manner jogurty Image foto150x134mm

Tříletá spolupráce Mlékárny Valašské Meziříčí s vídeňskou společností Josef Manner&Comp. s celosvětovou působností byla v těchto dnech završena. Na pulty obchodů nyní společnosti uvádějí a spotřebitelům představují společný produkt Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky. Ten je vyráběn ve třech příchutích vanilkový, čokoládový a oříškový vždy s Manner oplatkami ve víčku. Obal tohoto výrobku má typické znaky obalů Mlékárny Valašské Meziříčí „z Valašska" i typickou růžovou barvuspolečnosti Manner. Spolupráce obou firem doposud zahrnovala především využití plochy výrobků na vzájemnou propagaci. Novinka Smetanový jogurt z Valašska s Manner oplatky vznikla již jako výrobek společný. Chutě vybírala jak česká, tak rakouská strana. Obě značky spojuje společná filozofie kvality produktů při zachování tradičních receptur.

 

„Jsme velmi rádi, že jsme společnými silami vyvinuli produkt, který je určen jak pro malé, tak  i velké příznivce jogurtů z Valašska a Manner oplatků," říká ing. Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky vyrábíme ve třech příchutích vanilka, čokoláda, oříšek. Tento produkt je spojením vysoké kvality a tradičních receptur české a rakouské společnosti," dodává Radka Benešová.

 

Novinka Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky
Mlékárna Valašské Meziříčí zahájila spolupráci se společností Manner  již v roce 2015 prostřednictvím Manner Tour po České republice, v rámci které byly prezentovány i výrobky mlékárny. Od roku 2017 společnosti propojovaly vzájemně své výrobky, kdy například obaly kefírového mléka nesly informaci o novince společnosti Manner - Manner Müsli. Mezi další projekty patřily společné soutěže na víčkách jogurtů a v aplikaci Facebook a ochutnávky na řetězcích. Společná filozofie kvality produktů a zachování tradičních receptur, jež dodávají výrobkům nezaměnitelnou chuť, to jsou symboly, které  obě společnosti spojují. Smetanové jogurty Manner jsou završením dlouhodobé spolupráce Mlékárny Valašské Meziříčí a společnosti Josef Manner&Comp. Mlékárna Valašské Meziříčí vyrábí  tyto jogurty ve třech příchutích:

 

Smetanový jogurt z Valašska čokoládový
a Manner oplatky
Smetanový jogurt z Valašska vanilkový
a Manner oplatky
Smetanový jogurt z Valašska oříškový
a Manner oplatky. Cena výrobku je 17,90 Kč.

 

 

 

_____________________________________________________________________________________
Privatizací Beskydských mlékáren v roce 1992 vznikla Mlékárna Valašské Meziříčí. Současný výrobní program tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty,polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty a čerstvé tekuté výrobky. Mlékárna Valašské Meziříčí se zařadila mezi významné výrobce kysaných mléčných výrobků České republiky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Prvotřídní kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí. Její výrobky jsou zastoupeny v celé síti obchodních řetězců i ostatních prodejen. Co se týče exportních aktivit, mlékárna se soustředí na slovenské trhy. Více informací o mlékárně naleznete na: www.mlekarna-valmez.cz

 

Společnost Josef Manner&Comp. AG založená v roce 1890 je specialistou číslo 1 v sortimentu vaflí, dražé a pěnových výrobků na rakouském trhu. V celkovém součtu je Josef Manner&Comp. AG číslem 2 na rakouském trhu s cukrovinkami. V roce 2017 dosáhl rakouský tradiční výrobce obratu ve výši 203,5 milionů EUR. Hlavní sídlo se nachází ve Vídni s výhradní výrobou v Rakousku. Společnosti Josef Manner&Comp. AG patří vedle známých oplatek MannerNeapolitaner mimo jiné značky Casali s oblíbenými Rum-Kokos a Schoko-Bananen, Napoli s klasikou DrageeKeksi, stejně jako oblíbené Mozartkugeln Victor Schmidt a nugátové výrobky značky Ildefonso. Výrobky Manner se prodávají v přibližně 50 zemích po celém světě. Manner působí na německém trhu od roku 2006 s provozní kanceláří v Kolíně nad Rýnem a s dalšími pobočkami ve Slovinsku a České republice. Jako žádná jiná rakouská společnost nespojuje lépe než Manner, klasickou vídeňskou tradici a moderní image. Manner si prostě zamilujete! Další informace: Manner Team, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek