V jednoduchosti je krása. Sledujte chefa na FTV Prima

V jednoduchosti je krása

Sledujte chefa na FTV Prima a zjistíte, že k dokonalé kuchyni stačí pár čerstvých surovin

2938938 2

Zdeněk Pohlreich se snaží vysvětlit kuchařům amatérům, i profíkům, že v čerstvosti je síla. Proto si vybírá jednoduché kombinace, fresh potraviny. Další skvělé kombinace přímo od Chefa kuchyně můžete ochutnat již v neděli, 18. listopadu 2018 v 10:15 na TV Prima. Další díl nové série Teď vaří šéf! je tady.


Jednoduché a rychlé recepty, jejichž příprava nezabere více, než 30 minut. To je motto, které se prolíná kuchyní, kterou Zdeněk Pohlreich představuje v pořadu TV Prima, Teď vaří šéf!. Jeho recepty jsou inovativní, zábavné a ze surovin, které určitě najdete ve své lednici. Případně v nejbližším supermarketu. A nikdy nebudete mít těžkou tašku. Jak sám šéfkuchař tvrdí: „V jednoduchosti je krása a chuť.“ Proto se jeho receptury skládají většinou jen z několika základních složek, na dochucovadla můžete rovnou zapomenout. Vystačíte si s bylinkovou zahrádkou, kterou mají milovníci kuchyně Zdeňka Pohlreicha na okně. Vědí, že bez ní se neobejdou.

TVS7 4dil Ostruzinova pena
Na jaké dobroty se můžou diváci těšit ve čtvrtém díle pořadu Teď vaří šéf? Pod vedením nejzkušenějšího chefa si budete moci připravit domácí ztracená vejce se salátem ze zeleného chřestu, kukuřičnou polévku se skleněnými nudlemi, koriandrem a paprikou, kebab s citronovým kuřetem a pita chlebem, grilovaného lososa se zeleninovým salátem. Jako sladkou tečku pěnu s ostružin s citronovou oplatkou.


Nejlepší česká cooking show, již tradičně přímo ze Zdeňkova statku, každou neděli od 10.15 na Primě! Další díl sledujte již 18. listopadu.

 

 

Zdroj, foto: iprima

 

 

3. červenec 2020
Dnes má svátek Radomír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže