Nezbytnosti májových večerů

Nezbytnosti májových večerů

billa23 2v

Byl pozdní večer – první máj –
večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.


Už Karel Hynek Mácha měl o květnových večerech jasno – jsou zasvěcené lásce. A jak všichni dobře víme, láska prochází žaludkem. Zapomněli jste se na romantický večer vybavit? Nezoufejte, BILLA totiž připravila speciální výběr májových produktů, které nesmí chybět při večerním mlsání s partnerem či partnerkou nebo na prvních piknicích v přírodě.

 

BILLA Premium Kandované Amarena třešně v hořké čokoládě
Třešně k měsíci lásky neodmyslitelně patří. Vyzkoušejte je letos trochu netradičně a ochutnejte sladkost kandovaných třešní zabalenou do hořké čokolády z řady BILLA Premium, která potěší každý mlsný jazýček. Obsah kakaové sušiny v čokoládě je min. 54 % a čokoláda se vyrábí z certifikovaného UTZ kakaa.  
Cena za balení 125 g: 59,90 Kč

BILLA šlehačka ve spreji s mléčným tukem

Biulla22 2
Šlehačka ve spreji privátní značky BILLA je vyrobena ze smetany a má jemnou vanilkovou příchuť. Skvěle tak doplní sladké dezerty nebo čerstvé ovoce. Oblíbenou klasikou je její kombinace s jahodami. Čerstvé jahody jsou známé pro své antioxidační účinky. Málokdo ví, že zároveň patří mezi velmi účinná přírodní afrodiziaka. Drobná semínka na jahodách totiž obsahují vysoké množství zinku, který ovlivňuje sexuální výkonnost. Praktické balení BILLA šlehačky oceníte jak při přípravě pokrmů doma, tak při venkovních akcích. Obsah mléčného tuku je nejméně 17 %.
Cena za balení 250 g: 29,90 Kč

 

 

Višňovice z Lihovaru Lžín

billa23 2
Květnové večery bývají chladné, a proto je potřeba se pořádně zahřát. Lžínská Višňovice se vyrábí z nejzralejších a nejchutnějších českých višní. Skrývá v sobě pikantní tóny ořechů a jader v kombinaci s výraznější nakyslou chutí. Tento gurmány oblíbený 50% destilát se zpracovává tradiční technologií dvojí destilace bez přídavku průmyslového lihu. K dostání je v Regionálním regálu BILLA.
Cena za 0,5l lahev: 339,90 Kč

 

 

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 693 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků.

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených.

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorf provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG, a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy.

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši téměř 26 mld. Kč (2016), s 222 prodejnami a více než 6 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 75 % jejího celkového sortimentu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, Naše bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy či Clever.

Více informací na: http://www.billa.cz

 

12. červenec 2020
Dnes má svátek Bořek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže