TEEKANNE - KDYŽ SE LÁSKA SPOJÍ S VÁŠNÍ A TOUHOU

KDYŽ SE LÁSKA SPOJÍ S VÁŠNÍ A TOUHOU
Limitovaná edice čajů TEEKANNE Love, Passion & Desire

www.teekanne.cz

TEEKANNE Vánoční sada 2 2


Sychravé počasí a lezavá zima v nás většinou probouzí touhu zachumlat se do teplé deky a strávit volné chvilky s někým blízkým nebo u dobrého filmu či knihy. Aby však takové okamžiky byly ještě intenzivnější, schází vám už pouze jedna věc – šálek kvalitního čaje. Obyčejná klasika v podobě černého či zeleného čaje nám však může připadat trochu nudná a rádi sáhneme po nějakých výraznějších chutích, které rozproudí naše smyslové buňky přesně tak, jako exkluzivní čaje TEEKANNE.


Letošní novinka TEEKANNE Desire překvapí svou osobitou chutí všechny milovníky čajů a zaručeně uspokojí vaši touhu po nestárnoucím a tolik oblíbeném spojení krémové čokolády a šťavnatých třešní. Ovocno-bylinnou směs TEEKANNE Desire si tak zajisté zamiluje každý, kdo se ani v čajovém světě nebojí nových a netradičních chutí. Elegantní kombinace jemné čokolády a smyslné třešně vám dokonale zpříjemní a prohřeje následující chladné dny.


Pokud dáváte přednost ryze ovocným chutím, sáhněte po lahodném čaji TEEKANNE Love, který vám dopřeje jedinečný čajový zážitek, se kterým budou prožitky z popíjení každého šálku čaje ještě intenzivnější. Všechny sáčky v sobě ukrývají pečlivě vybranou ovocnou směs, v níž se mísí výrazná chuť granátového jablka, do níž se jednoduše zamilujete.


Trojici limitované edice uzavírá vášnivý čaj TEEKANNE Passion s rafinovanou chutí maracuji, které nebudete moci odolat. Tato neotřelá příchuť v kombinaci se svůdným exotickým aroma potěší všechny vaše chuťové pohárky a probudí ve vás doposud ukrývanou vášeň k výjimečným chutím.


Všechny čaje můžete nyní zakoupit i ve vánoční dárkové sadě s elegantní skleničkou jako dárek. Sada je k dostání za cenu 159,90 Kč.

 

 teecanne balicek 2

LIMITOVANÁ EDICE TEEKANNE LOVE, PASSION & DESIRE


Dokonale smyslná edice exkluzivních ovocných čajů TEEKANNE byla představena ve čtvrtek 9. 11. 2017 v Café Colore za přítomnosti marketingové manažerky společnosti TEEKANNE paní Kateřiny Staníkové a vedoucího sekce Czech Teatenders České barmanské asociace pana Jiřího Boháče. Hosté měli jedinečnou příležitost ochutnat nejen samotné smyslné čaje plné exotických chutí a vůní, ale i originální míchané drinky pod taktovkou pana Boháče.


Hlavními aktéry tiskového setkání byla trojice smyslných čajů z limitované edice TEEKANNE. Letošní novinka TEEKANNE Desire, ovocno-bylinná směs s elegantní kombinací jemné čokolády a smyslné třešně. Lahodný čaj TEEKANNE Love, jehož sáčky v sobě ukrývají pečlivě vybranou směs s výraznou chutí granátového jablka. A v neposlední řadě čaj TEEKANNE Passion s rafinovanou chutí maracuji v kombinaci se svůdným exotickým aroma.

TEE 4383
„Na trhu jsme vnímáni jako inovativní společnost. Proto již třetím rokem na trh uvádíme ovocné čaje LIMITOVANÉ EDICE. Hlavní důraz klademe na intenzivní vůni, výjimečnou chuť a hlavně na neotřelé příchutě. Tyto čaje jsou vyvinuty speciálně pro ženy. Design je odlišný od stávajícího portfolia ovocných čajů TEEKANNE. Snažíme se podtrhnout výjimečnost a unikátnost této řady, symbolizující pozitivní emoce a požitek. Láska, vášeň a touha v šálku lahodného čaje TEEKANNE,“ uvedla marketingová manažerka společnosti TEEKANNE Kateřina Staníková.


Hostem tiskového setkání byl i pan Jiří Boháč, vedoucí sekce Czech Teatenders České barmanské asociace, který přítomným hostům povyprávěl o čajové kultuře a možnostech míchaných drinků z čajů. „Ač to někoho překvapí, čaj je významnou složkou mnoha výborných míchaných nápojů. Čaje TEEKANNE jsou kvalitní a přesně takové výběrové čaje jsou pro drinky nejvhodnější,“ svěřil se hostům. Názorná ukázka míchaných čajových drinků z prezentovaných čajů byla součástí akce.


Všechny čaje je možné zakoupit i ve vánoční dárkové sadě, která v sobě ukrývá trojici smyslných čajů s elegantní skleničkou jako dárek.


Více o čajích TEEKANNE naleznete na www.teekanne.cz

 

 

 

 

10. červenec 2020
Dnes má svátek Libuše a Amálie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže