NOVÝM ŠŤÁVÁM K MASU MÁLOKDO ODOLÁ

NOVÝM ŠŤÁVÁM K MASU MÁLOKDO ODOLÁ


Když vynecháme úplné býložravce, je to s masem docela jednoduché. Buď ho milujete a umíte ho i skvěle připravit, nebo ho milujete, ale raději si na něj někam zajdete. S novými, již připravenými šťávami k masu však hravě zvládnete uvařit masovou krmi na vícero způsobů pro celou rodinu tak, aby všem opravdu chutnalo.  

vitana stava 3 2
Což takhle dát si chutné maso
V poslední době se neustále vedou diskuze, zda maso jíst, nebo ne. Každý jsme jiný, máme jiné chutě, potřeby i vztah k jídlu. Z úst odborníků zaznívá, že bychom maso z jídelníčku zcela vynechávat neměli, protože je zdrojem mnoha živin a člověku nejvíce vyhovuje vyvážená a pestrá strava. Ideální je zařadit ho alespoň jednou týdně. Kvalitní maso je třeba pravidelně podávat hlavně dětem. Jste-li vegetarián, či masu neholdujete, ale vaše rodina ho miluje, může být příprava masných jídel na různé způsoby výzvou.


Minutkáři všech zemí, těšte se
Pro tyto případy Vitana právě uvedla novinku: gelové šťávy k masu, díky kterým uvaříte večeři z čerstvých surovin během chvíle! Nové šťávy v kelímku jsou určené na minutkovou kuchyni. Jednoduše se přidají na pánev k osmaženým čerstvým surovinám, snadno se rozpustí a zajistí správné prolnutí chuti s připravovanými potravinami. Výslednému pokrmu dodají výbornou chuť i správnou konzistenci.


Vybrat si můžete hned ze tří variant! Šťáva k masu se nejvíce hodí k plátku masa z pánve, nebo vypomůže, když vám dojde výpek. Už žádné suché brambory, haleluja! Šťáva na čínu dodá pokrmu autentickou chuť i konzistenci. Šťávu na smetanovou omáčku použijte při přípravě minutkového masa na pánvi, když chcete docílit krémové konzistence připravovaného sosu.


Gelové šťávy jsou balené v plastové vaničce. Jedna vanička vystačí na 2 porce pokrmu, přičemž v krabičce jsou 2 vaničky. Důležité je, že neobsahují glutamát, konzervační látky, palmový tuk ani kvasničný extrakt a dobře chutnají.


Recept na čínu
Na 2 porce budete potřebovat:
250 g masa vhodného k restování
½  pórku
½ cibule
1 kelímek Šťávy na čínu

 

Maso pokrájíme na nudličky, cibuli najemno a pórek na kolečka. Orestujeme na pánvi cibulku, přidáme maso a restujeme doměkka. Přidáme obsah kelímku Šťáva na čínu a dobře promícháme až do úplného rozpuštění gelu. Přidáme pórek a dusíme za občasného promíchání cca 5 minut. Můžeme servírovat s rýží nebo čínskými nudlemi a dle zvyku dochutit sójovou omáčkou.  Dobrou chuť!


Tip: Pórek můžeme zaměnit za jinou libovolnou zeleninu vhodnou do číny. Pro zajímavou chuť můžeme na závěr přidat například burské oříšky. Maso doporučujeme před přípravou nesolit, nebo solit velmi jemně.

 

Nové gelové šťávy od Vitany

K masu, na čínu a na smetanovou omáčku - jídlům dodají výbornou chuť a správnou konzistenci. Jsou určeny pro minutkovou kuchyni a mají hlavně oslovit začínající kuchařky a kuchaře do 30 let, a pro ty, kterří potřebují ve všedních dnech rychle připravit kvalitní jídlo pro svoji rodinu.

 

Šťáva na čínu dodá pokrmu tu správnou chuť i konzistenci.

stava na cinu

Složení: Pitná voda, mořská sůl, sušená sójová omáčka (sójové boby, jedlá sůl) modifikovaný kukuřičný škrob, kokosový olej, sacharózový syrup, sušený česnek mletý, zahušťovadla (xanthan, tara guma), zázvor mletý, kurkuma mletá, chilli mleté, rozmarýnový extrakt.
Doporučená cena výrobku je  24, 90 Kč.


Šťáva k masu skvěle doplní plátek masa z pánve, nebo vypomůže, když vám dojde výpek.

stava k masu

Složení: pitná voda, mořská sůl , aromata (obsahuje mléko, celer, vejce), modifikovaný kukuřičný škrob, třtinový cukr, kokosový olej, jedlá sůl, sušené vepřové maso 1%, sušený česnek mletý, sacharózový syrup, zahušťovadla (xanthan, tara guma, guma gellan), pepř černý mletý, rozmarýnový extrakt, rozmarýn mletý.
Doporučená cena výrobku je  24, 90 Kč.


Šťáva na smetanovou omáčku pomůže při přípravě minutkového jídla na pánvi snadno docílit lahodné chuti a krémové konzistence pokrmu.

stava smetana 3

Složení: pitná voda, mořská sůl , aromata, modifikovaný kukuřičný škrob, cukr, jedlá sůl, sušená cibule mletá, sušené kuřecí maso 1%, zahušťovadla (xanthan, tara guma, guma gellan), sušená paprika červená, sušený mrkvový extrakt, pepř černý mletý, kurkuma mletá, rozmarýnový extrakt.
Doporučená cena výrobku je  24, 90 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj, foto: Vitana

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek