Chladivé osvěžení v podobě zmrzlinových novinek Nestlé Schöller a Mövenpick

Chladivé osvěžení v podobě zmrzlinových novinek Nestlé Schöller a Mövenpick

 

K hravému létu patří hravé variace na cokoliv. Na bláznivé výlety i na něco dobrého. Tradiční zmrzlinové sladko-kyselé pochoutky v podobě kaktusu proto obohatí novinka pro letošní léto Nestlé KAKTUS dlouhá poleva. Dalším hitem tohoto léta je Big Sandwich od Nestlé, což je pořádná porce tří druhů zmrzlin v křupavé vafli - neapolská čokoláda, bourbon vanilka a lahodná jahodová. A hned tři novinky přichystala pro své zákazníky na letošní léto také firma Mövenpick. V první řadě je to lahodné potěšení pro všechny milovníky ovoce, ve kterém se prolíná jemný krém s jogurtem a sorbet z lesního ovoce. Dalším lákadlem je vanilková příchuť s mandlemi. A poslední novinkou je kombinace ořechů s javorovým sirupem. Zmrzliny Nestlé Schöller a Mövenpick dodává na český trh výhradně firma ALIMPEX FOOD a.s.
 alimpex1 2
„Jako necestujeme stále na jedno místo, tak také v rámci ochutnávání rádi svoje oblíbené dobroty zpestříme něčím novým,“ říká Martin Kincl, marketingový manažer značky Nestlé. „Firmy Nestlé Schöller a Mövenpick přináší na trh kromě dalších originálních zmrzlin novinky, které budou usilovat o zařazení mezi ty stále poptávané a požadované zmrzliny. Na zmrzlinách Nestlé Schöller mám rád, že se odlišují od konkurence svými neotřelými příchutěmi a hravými tvary, které baví. Na zmrzlinách Mövenpick, pak obdivuji jejich plnou smetanovou chuť a lahodnou čokoládu,“ dodává Martin Kincl.  
 


Kultovní zmrzlina od Nestlé KAKTUS představuje další novinky

alimp2 2
Originální Kaktus v nevšedním designu. Kombinace kyselé citronové zmrzliny
a sladkého jahodového sorbetu. S pichlavou polevou je nyní v osobitém zeleném kornoutu. Tuto novinu musí vyzkoušet každý fanoušek Kaktus.
Doporučená MOC: 28 Kč.

 

Kaktus Dlooouhá poleva

alimpex3
Letošní rok bude ve znamení pořádné porce potěšení. Do rodiny KAKTUS se připojí Kaktus s maxi dlouhou polevou! Lahodná souhra sladko-kyselé chuti s oblíbenou polevou tentokrát v mnohem větším rozměru. Doporučená MOC: 13 Kč.

 

Nestlé Scholler má také překvapení

alippex5
Seznamte se s Big Sandwich.  Tohle je pořádná porce zmrzliny v křupavé vafli. Ochutnejte neapolskou čokoládu, boubon vanilku a lahodnou jahodovou zmrzlinu během jednoho okamžiku. Doporučená MOC: 22 Kč.

 

Nová řada Mövenpick

nanuk1nanuk2
Hned tři novinky si přichystala firma Mövenpick pro své zákazníky na letošní léto. V první řadě je to lahodné potěšení pro všechny milovníky ovoce, kde se skloubí jemný krém s jogurtem k sorbetu z lesního ovoce. Dalším lákadlem je vanilková příchuť s mandlemi. A poslední novinkou je kombinace ořechů s javorovým sirupem. Nechte se zlákat zajímavou souhrou chutí v nové řadě Mövenpick.
Doporučená MOC: 38 Kč.


ALIMPEX FOOD a.s. je společností zabývající se zejména velkoobchodem a distribucí čerstvých, mražených a nechlazených potravin. Od roku 2000 zahrnula firmy do svých aktivit logistické a distribuční služby. Tyto aktivity prošly rychlým vývojem, jak z hlediska sortimentu, tak i obratu a katalogová nabídka obsahuje více než 6500 položek výrobků. Společnost na trh dodává výrobky českých mlékáren, ale i vlastní značky – Balsýr, Blaník, Dr. Halíř, Jihočeská zelenina a.s., Krajanka, Krajanka mléčné, Krajánek, Milkin, Pâté du Chef a Pivrnec. Dále pak značky, které na trhu výhradně zastupuje, jako například EISKAFFEE, Elinas nebo Philadelphia.

 

 

Zdroj, foto: Alimpex

17. únor 2020
Dnes má svátek Miloslava

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek