Předveďte svou vášeň pro italskou kuchyni

Předveďte svou vášeň pro italskou kuchyni

www.luxurytable.cz

Luxurytable.cz Pizza Passion Obdelnikovy party podnos Villeroy Boch cena 2950 Kc image

Italské kuchařské umění charakterizuje jednoduchost a čerstvé suroviny. A pokud vaříte Itálii podle původních receptur, je výsledek kromě proslavené chuti také velmi zdravý. Připravte si doma kulinární italský zážitek se vším všudy a dopřejte si pohodlí u vaření a servírování s kvalitním nádobím značky Villeroy & Boch. Kolekce Pasta Passion a Pizza Passion byly vytvořeny pro nadšené milovníky autentické italské chuti, kteří si nepotrpí na kompromisy.

Luxurytable.cz Pasta Passion Zapekaci misa na 4 6 porci lasagni Villeroy Boch cena 1490 Kc servirovaci sada 3ks 450 Kc image

Novinka z edice Pizza Passion přijde vhod každému, kdo se jako správný Ital o své jídlo rád dělí s rodinou a přáteli. Ten nejlepší čas pro sdílení je přece nad talířem něčeho dobrého! S obdélníkovým party podnosem naservírujete lahůdky hned pro šest lidí najednou. Sada se totiž skládá z bambusového podnosu a šesti lopatek na pizzu z jemného porcelánu. Velkým hitem této kolekce je například pizza kámen na pečení pizzy v troubě nebo na grilu nebo servírovací sada tří misek na podnosu -  pro ty, kteří chtějí dochutit svou pizzu například olivami, parmezánem nebo třeba proscuittem.

V kolekci Pasta Passion se objevily dvě novinky, které ocení každý, kdo rád ochutnává lasagne v různých kombinacích. Ať už vyznáváte tradiční variantu s bolognským ragú či bešamelem a parmazánem nebo si rádi dopřáváte třeba zeleninovou variaci, přijde vám vhod speciální zapékací mísa. Jednoduchý a nestárnoucí design porcelánu zrcadlí klasickou italskou kuchyni. Vybrat si můžete zapékací mísu pro čtyři až šest lidí.

Luxurytable.cz Pizza Passion Kulaty party talir Villeroy Boch cena 2110 Kc
Pokud však vaříte jenom sami pro sebe, sáhnout můžete po zapékací míse na jednu porci lasagní. Ta se hodí též pro stylovější servírování přátelům a rodině. Každému totiž můžete nachystat omáčku podle jeho gusta. Na ostatní případy tu je speciální talíř na lasagne s praktickým designem na odkládání příborů.  

Gurmáni ocení též unikátní talíř na špagety, který získal designovou cenu Red Dot Design Award 2016 a cenu za Kuchyňskou inovaci roku 2016. Jedinečný tvar umožňuje vychutnat si oblíbené jídlo elegantně a bez nepořádku.
Všechny novinky najdete na stránkách www.luxurytable.cz

 

a v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.

 

 

 

 

Zdroj, foto:
www.luxurytable.cz


Facebook: http://www.facebook.com/pages/Luxurytablecz

 

 

 

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže