Häagen-Dazs - to nejlepší najdeš uvnitř

Häagen-Dazs - to nejlepší najdeš uvnitř

Haagen Dazs novinky 2017
Zdálo se vám někdy o zmrzlinovém království, kde bylo všechno jen z té nejlahodnější zmrzliny připravené ze samých poctivých surovin, jakými jsou pravá smetana a mléko v kombinaci s křupavými makadamovými ořechy, jemným karamelem, voňavou bourbonskou vanilkou, zlatavým medem nebo třeba pravou belgickou čokoládou? Probuďte se a začněte žít. Tato božská mana je ukryta v těch nejdůmyslnějších kombinacích fenomenální zmrzliny značky Häagen-Dazs. Objevujte ji nejen ve známých kelímcích, ale také nově v krabičkách s nanuky. Každé sousto zmrzliny Häagen-Dazs se vám díky sametově jemné struktuře bude nádherně rozpouštět na jazyku a neskončíte, dokud dřívko nebo kelímek nebudou docela, docela prázdné.

 

Zmrzliny v kelímku

haa2

Häagen-Dazs Macadamia nut brittle
Jakou chuť zmrzliny milují snad naprosto všichni? Kombinaci voňavé bourbonské vanilky s jedinečnými křupavými kousky makadamových oříšků. Delikatesu, kterou najdete v kelímku Häagen-Dazs Macadamia Nut Brittle. Jakmile ochutnáte, brzy zjistíte, že půl litru nestačí.


Věděli jste, že Häagen-Dazs používá výhradně extrakt z pravých bourbonských vanilkových lusků? Orchideje, které dávají krásné vanilkové lusky, rostou v severních pobřežních oblastech ostrova Madagaskar, kde půda, počasí a hustý les nabízejí ideální podmínky pro pěstování vanilky.

 

Häagen-Dazs Salted Caramel

haa3
Nedáte dopustit na jemnou táhlou chuť karamelu? Zbožňujete chuťově vyvážené kontrasty? A neodoláte kvalitní a poctivé zmrzlině? V tom případě právě na vás čeká lahodná zmrzlina Häagen-Dazs Salted Caramel. Stužky slaného karamelu a křupavých karamelových kousků se prolínají se smetanově karamelovou zmrzlinou a vytvářejí pro vaše nedočkavé chuťové buňky okamžik skutečného potěšení. Odměňte je jedinečnou zmrzlinou Häagen-Dazs Salted Caramel.


Nanuky

Nanuky od Häagen-Dazs – kulinářská fantazie na dřívku

haa4 2
Letos si můžete zpříjemnit léto neodolatelnými nanuky Häagen-Dazs. Na výběr máte hned 4 kombinace úžasných zmrzlin na dřívku zahalené pravou belgickou čokoládou – vanilková s makadamovými ořechy nebo vanilková s praženými mandlemi, ale také sytě čokoládová s mandlemi či smetanově karamelová se soleným karamelem. Dokonalá textura v každém kousku a sametově jemná chuť – díky tomu Häagen-Dazs přece milujete!


Nanuk Häagen-Dazs Macadamia Nut Brittle

haaa5 2
Sladké křupinky z exotických makadamových ořechů ponořené do lákavě zlatavé bourbonské vanilkové zmrzliny a poté vmíchané do příjemně křupavé mléčné belgické čokolády s kousky makadamových ořechů - co víc si přát. Kultovní vanilková zmrzlina s křupavými kousky makadamových ořechů nabízí vašim chuťovým pohárkům dokonalý prožitek.


Nanuk Häagen-Dazs Chocolate Choc Almond

haaa6 2
Patříte mezi „čokoholiky“? Nedovedete si představit jediný den bez nezaměnitelné pochoutky z kakaových bobů? Pak budete nadšeni z nanuku Häagen-Dazs Chocolate Choc Almond. Krémová čokoládová zmrzlina protkaná koketními proužky čokolády zahalená pravou belgickou čokoládou a vydatně zasypaná kousky pražených mandlí. To je čokoládové dobrodružství v kapesním vydání. Dokážete odolat?


Nanuk Häagen-Dazs Salted Caramel

haaa7 2
Chuťové kontrasty – to jsou fenomény kulinářských trendů posledních let. A tak Vám i Häagen-Dazs nabízí úchvatný rozpor slané a sladké – nanuk Häagen-Dazs Salted Caramel. Ochutnejte příjemně slanou zmrzlinu protkanou táhlým karamelem a pokrytou mimořádně bohatou vrstvou belgické čokolády. Jakmile se zakousnete, rozvine se vám v ústech milostný tanec soli a jemného karamelu, který vám nedovolí přestat.

                           

Nanuk Häagen-Dazs Vanilla Caramel Almond

haa8
Charakteristická plná chuť bourbonské vanilkové zmrzliny s poctivými proužky karamelové polevy je zalitá pravou belgickou mléčnou čokoládou s kousky pražených mandlí. Nanuk Häagen-Dazs Vanilla Caramel Almond rozvášní chuťově buňky každého zmrzlinového nadšence.

 

 

 

 

Zdroj, foto: Häagen-Dazs

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek