Udělejte si z jídla malý rituál a užijte si sváteční servis každý den!

Udělejte si z jídla malý rituál a užijte si sváteční servis každý den!

Luxurytable.cz La Classica Contura Polevkova misa 3.00 ltr. Villeroy Boch cena 8870 Kc hluboky talir 1220 Kc
Po celý rok je mnoho událostí, kdy se hodí oprášit sváteční porcelánový servis. Mezi takové příležitosti určitě patří oslavy konce roku i vítání toho nového. Ale když budete chtít, zařadit mezi ně můžete i každý všední den. Byla by přeci škoda, nechávat si ty nejkrásnější kousky zavřené v kredenci. Například kolekce La Classica Nuova od značky Villeroy & Boch je čistě bílá, elegantně jednoduchá a na rozdíl od servisů, které se dědí po prarodičích, ji lze mýt v myčce a používat v mikrovlnné troubě.

Luxurytable.cz La Classica Nuova Podkladovy talir Villeroy Boch cena 1070 Kc pecivovy talir 610 Kc omacnik 1080 Kc
O něco okázalejší je kolekce Gray Pearl, která je také bílá, ale navíc s jemným stříbrným zdobením. Pokud dáváte přednost teplejším tónům jako je béžová a zlatá, podívejte se na kolekci Ivoire nebo La Classica Contura. A i když na nich každý den nebudete podávat dlouho tažený vývar s knedlíčky a svíčkovou s domácím knedlíkem, užít si u jídla alespoň pár minut jen pro sebe nebo pro své blízké určitě stojí za to.

Luxurytable.cz Ivoire Cajova konvice Villeroy Boch cena 3960 Kc
Všechny sváteční kolekce najdete na stránkách www.luxurytable.cz a v obchodním domě Kotva v Praze, kde sídlí prodejna Villeroy & Boch.

 

Zdroj, foto: www.luxurytable.cz; cammino

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek