Netradiční vinobraní ve francouzském pekařství PAUL

Netradiční vinobraní ve francouzském pekařství PAUL - Vyhrajte zájezd do Paříže v pekařství PAUL!

www.paul-cz.com

paul 1

Období babího léta má většina z nás spojeno se svátky vína – vinobraním. Právě víno – ať už v podobě lahodného moku, nebo čerstvých šťavnatých bobulí, je neodmyslitelnou součástí francouzské gastronomie. Proto jsme se letos v pekařství PAUL rozhodli k oslavám vinné révy připojit a připravili jsme speciální nabídku produktů, inspirovaných vinobraním. V září a říjnu vás čekají lahůdky, které zaručeně zpříjemní chladnější rána i zamračené večery přicházejícího podzimu.

Vícezrnná bageta s camembertem a jablky – Co je ideální pochoutkou k dobrému vínu? Nepochybně kvalitní výrazný sýr, například pravý francouzský camembert President. V čerstvé bagetě z pekařství PAUL se navíc jeho delikátní chuť snoubí se šťavnatými kousky jablek, křehkým salátem lollo biondo a jemným dotekem másla a medu.

Salát se sýrem, hroznovým vínem a ořechy je dokonalou kombinací čerstvých ingrediencí. Křehký salát, ementál President a sýr s ušlechtilou modrou plísní, modré hroznové víno a křupavé vlašské ořechy dohromady vytváří neodolatelnou chuťovou harmonii. Salát, který podáváme s čerstvým pečivem, ještě můžete podle chuti doplnit jemným medovým dresinkem.

Jogurt s medem a hroznovým vínem Poctivý bílý jogurt z kvalitního mléka promíchejte s kuličkami hroznového vína a sladkým medem, et voilá! Lahodná snídaně nebo svačinka je na světě. Pokud chcete extra dávku vlákniny a energie, zvolte variantu s křupavým müsli.

paul 2

Vyhrajte zájezd do Paříže v pekařství PAUL!

Pokud Vás láká představa sklenky vína pod rozzářenou Eiffelovkou, zamiřte v září a v říjnu do pekařství PAUL. Ochutnáte skvělé sezonní produkty z podzimní kampaně a zasoutěžíte si o prodloužený víkend v Paříži a 10 poukázek v hodnotě 1.000 Kč na nákup lahůdek ve vyhlášeném francouzském pekařství.

Vyhrát je opravdu jednoduché – stáčí třikrát zakoupit některý ze soutěžních produktů, vyplnit soutěžní kartičku a pak už jen doufat, že se na Vás usměje štěstí.

Soutěžními produkty jsou Vícezrnná bageta s camembertem a jablky, Salát se sýrem, hroznovým vínem a ořechy a Jogurt s medem a hroznovým vínem. Tyto sezonní novinky, oslavující vinobraní, jsou dokonalou symbiózou neobvyklých chuťových kombinací a tradičních čerstvých kvalitních surovin. Pokud tedy náhodou nevyhrajete, alespoň si skvěle pochutnáte!

Soutěž probíhá ve všech českých pobočkách francouzského pekařství PAUL (kontakty naleznete na www.paul-cz.com) v termínu od 1.9. do 31.10.2016. Za každý nákup soutěžního produktu získáte samolepku. Po nalepení tří samolepek do soutěžní kartičky vyplníte kontaktní informace a kartičku vhodíte do boxu na prodejně.
Slosování proběhne pod dohledem notáře.
Výherci budou informováni e-mailem a zveřejněni na FB Paul Czech Republic.

Co můžete vyhrát?

1x prodloužený víkend pro dvě osoby v Paříži
10x poukázku v hodnotě 1.000,- do francouzského pekařství PAUL v ČR.


e-shop:
shop.paul-cz.com  

Zdroj, foto: www.paul-cz.com; ibc

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek