Bubbleology: Mochi Ice Cream

Bubbleology: Mochi Ice Cream

www.bubbleology.cz

SmooTea bilepozadi 02A

Bubbleology – fenomén, který si během krátké doby získal srdce mnoha milovníků nápojů Bubble Tea, přichází se žhavou novinkou, dezertem mochi. Tradiční asijská pochoutka mochi z rýžovému těsta je v Japonsku odpradávna spojená s obřadem pití čaje, a proto dezert mochi nemůže chybět v nabídce londýnského konceptu Bubbleology.
Má ovšem nový přístup a mochi servíruje jako zmrzlinu. Tradiční fazolovou pastu nahrazuje výbornými zmrzlinami. Mochi Ice Cream tak ochutnáte v kombinaci Kokos se zmrzlinou z tmavé čokolády, Kakaové těsto s kokosovou zmrzlinou, kiwi & vanilka, ultra mangový s příchutí tohoto ovoce na těstíčku i uvnitř a borůvka & borůvka. Zkrátka nejoblíbenější chuťové kombinace legendárního Bubble Tea. Barevná a zábavná mochi jsou navíc skutečně ‚homemade‘, což jim zaručuje tu nejvyšší kvalitu a skvělou chuť.

     Mochi nabile 0316A
Zdravý jing a jang

Mochi, jehož historie sahá až do 8. století, je silně spojeno s japonskými zvyky a kulturou, tento dezert byl původně záležitostí pouze šlechty a rozšířil se až s pěstováním rýže. Při obřadech ve svatyních se dokonce mochi nabízejí Bohu -  spojená k sobě jako symbol "Jing and Jang" či "Nebe na zemi". Právě rýže a její hustota mu dodává překvapivě vyšší obsah energie, než má pouze rýže vařená. V neposlední řadě obsahuje fytin, což je relativně neznámý, silný antioxidant, působící jako prevence rakoviny nebo arteriosklerózy. Kdo by ještě neznal skvělý a praskající Bubble tea?
shutterstock 311656298 
Bubble tea je fenomén, který si postupně získal své fanoušky po celém světě. Tento populární nápoj pochází z Tchaj-wanu a obletěl celý svět. V britské metropoli vznikl pod konceptem Bubbleology, který v roce 2012 přišel také do Čech. Jde o přírodní nápoj, který má díky blahodárným účinkům zeleného čaje antioxidační účinky, zároveň pomáhá dodržovat pitný režim. Je vhodný i pro děti, těhotné ženy nebo třeba celiaky a alergiky. Základem studeného nebo teplého Bubble Tea od Bubbleology je černý nebo zelený čaj dochucený ovocnými příchutěmi.

shutterstock 274815938

Na dně kelímku najdete tapiokové perly, želé nebo praskající kuličky, které vysajete silným brčkem. Vybrat si můžete z ovocných a mléčných verzí, které lze libovolně kombinovat. Mléčné verze neobsahují laktózu (mléčnost způsobuje škrob z manioku a palmový olej).
Bubbleology je v České republice jediným Bubble Tea, který se drží britského konceptu a originální receptury produktu a postupu přípravy.
www.bubbleology.cz


Kde nás najdete?
Praha: 1. podlaží, Atrium Flóra, Vinohradská 151
Pardubice: OC Afi Palace
Praha 3: Koněvova 141,
Praha 1: Maiselova 3,
Praha 1: OC Palladium, Náměstí Republiky
Praha 8: OC Černý most
Praha 4: OC Arkády Pankrác
Praha 4: OC Novodvorská Plaza
Praha 8: Florentinum
České Budějovice: Nákupní centrum Géčko a Lannova třída 47
Plzeň: OC Olympia, OC Doubravka
Plzeň: OC Plaza
Brno: Olympia Brno, U Dálnice 777
Jihlava: City park Jihlava, Hradební 1
Ostrava: Forum Nová Karolína Ostrava, Jantarová 3344/4, Ostrava 2
Hradec Králové: Velké náměstí 153, HK Futurum

Milujete Bubbleology? Čerpejte výhody s věrnostní kartičkou
Pořiďte si věrnostní kartičku – při nákupu jakéhokoliv nápoje získáváte z ceny nápoje 10% kredit. Jak kartičku získáte? Zastavte se u nás na kterémkoli z prodejních míst v České republice, kartičku Vám vystavíme na počkání a představíme vám její výhody.
  

Zdroj, foto: idmeida  

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek