Kavárna Creperie otevřela svou další pobočku v OC Quadrio

 Kavárna Creperie otevřela svou další pobočku v OC Quadrio
 Creperie v OC Quadrio 01

V prvním patře OC Quadrio byla nově otevřena Kavárna Creperie. Svým zákazníkům nabízí kvalitní kávu, domácí ovocné limonády a velký výběr francouzských palačinek, které lze připravit ve variantě sladké i slané.

Creperie v OC Quadrio 02

Palačinky jsou nadčasové jídlo, které milují téměř všichni. Známé a oblíbené jsou po celém světě. Recept na samotné těsto není jen jeden, ale francouzská receptura z oblasti Bretaně patří k nejchutnějším. Právě takové palačinky lze nyní ochutnat v Kavárně Creperie v Obchodním centru Quadrio v Praze. Ingrediencí pro náplň je nepřeberné množství. U slaných tvoří základ špenát, šunka a sýr, u sladkých marmeláda a čokoláda. V kavárně si můžeme pochutnat i na salátech, bagetách a bagelech a dortech. Snídaňové menu je navíc dostupné po celý den.

Pro návštěvníky OC Quadrio představuje Kavárna Creperie ideální místo k odpočinku a díky své klidné atmosféře je vhodná i pro pracovní schůzky. Zdarma je zde k dispozici připojení na wi-fi.

Creperie v OC Quadrio 03

Na léto si kavárna pro návštěvníky připravila i speciální letní nabídku. Ta zahrnuje nové kombinace palačinek, salát s quinoou a červenou řepou, či Bretaňské latté - káva latté doplněná horkou čokoládou a skořicí.

Více naleznete na www.quadrio.cz

 

OC Quadrio je podporovatelem Českého olympijského týmu v letech 2016 – 2018, zůstane tedy místem pro setkávání s Českým olympijským týmem a jeho aktivitami v centru Prahy nejen během letních měsíců. V průběhu celého roku jsou na programu pravidelné akce zaměřené na české fanoušky. Ti se mohou těšit na autogramiády, křty knih, výstavy i osvětové akce určené mladým sportovcům a dětem.

Multifunkční komplex Quadrio se nachází nad stanicí metra Národní třída. Prosklená budova s pozoruhodnou architekturou nabízí obchodní prostory o rozloze 8 500 m2, kanceláře o celkové velikosti 16 400 m2 a 250 parkovacích míst. Čtyřpatrová nákupní galerie s více než šedesáti obchody se stala oblíbeným místem v samém centru Prahy, kde lidé tráví čas při obědech, pracovních schůzkách i každodenních nákupech. Součástí OC Quadrio je i venkovní prostranství s pohyblivou skulpturou od umělce Davida Černého, která představuje hlavu významného spisovatele Franze Kafky. www.quadrio.cz

 

Zdroj, foto: www.quadrio.cz

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek