Neodolatelně vábivé dálky s NESCAFÉ 3in1 Coconut Dream a NESCAFÉ 3in1 Choco Hazelnut

Letní exotika od NESCAFÉ:

Neodolatelně vábivé dálky s NESCAFÉ 3in1 Coconut Dream a NESCAFÉ 3in1 Choco Hazelnut

www.nescafe.cz

nes

NESCAFÉ rozšiřuje své kávové menu o dvě novinky - NESCAFÉ 3in1 Coconut Dream a NESCAFÉ 3in1 Choco Hazelnut. Těšit se můžete na léto prosněné s jemnou kokosovou vůní Coconut Dream a na dokonalé spojení příchutí čokolády a oříšku v podobě Choco Hazelnut. Řekněte to příchutí s novinkami NESCAFÉ 3in1 a přeneste se na pár minut do světa, kde se line dokonalá vůně kokosu a oříšku!
NESCAFÉ 3in1 Coconut Dream – káva pro letní snění na prosluněné terase
Vaše oblíbená káva NESCAFÉ 3in1 je nyní obohacena o lahodnou kokosovou příchuť, která z každého šálku vytvoří delikátní zážitek plný neodolatelné vůně. Tato kávová specialita je jako stvořená pro všechny, kteří se rádi během letního dne zastaví, zavřou oči, přivoní k hrníčku a začnou snít… Vychutnejte si pohodu a dobrou náladu, kterou vám přinese exotická příchuť kávy s kokosem. Dokonale vyvážené NESCAFÉ 3in1 Coconut Dream je připraveno vám splnit i ty nejtajnější sny!

nesd
Novinka NESCAFÉ 3in1 Coconut Dream obsahuje 10 samostatně balených porcí kávy. Doporučená maloobchodní cena je 54,90 Kč a v prodeji je od března 2016.
NESCAFÉ 3in1 Choco Hazelnut – káva pro chladnější letní dny
Perfektně vyvážená káva NESCAFÉ 3in1 přichází tentokrát s neodolatelně hřejivou kombinací rozplývající se příchutě čokolády a oříšku. Toto rošťácké spojení vás nenechá chladnými ani v sychravějších letních dnech! Zaskočila vás letní bouřka a celí promoklí jste se právě vrátili domů? Zabalte se do huňaté deky, otevřete okno a vychutnávejte si vůni letního deště v teple s NESCAFÉ 3in1 Choco Hazelnut. Zlatavý nápoj je připraven vás potěšit a zahřát v momentech, kdy to nejvíce potřebujete.
Novinka NESCAFÉ 3in1 Choco Hazelnut obsahuje 10 samostatně balených porcí kávy. Doporučená maloobchodní cena je 54,90 Kč a v prodeji je od března 2016.
NESCAFÉ kávové menu
Široká nabídka kávového menu NESCAFÉ 3in1 a 2in1 nabízí tu pravou kombinaci pro každou náladu a okamžik. Záleží jen na vás, zda dáte přednost kávě 2in1 bez přidaného cukru či třeba kávě 3in1 Brown Sugar s třtinovým cukrem či 3in1 Classic.
Neváhejte a ochutnejte také lákavé příchutě, které si můžete namixovat přesně podle toho, jak se v danou chvíli cítíte. Ať už zvolíte příchuť vanilky či karamelu, vždy budete odměněni skvělou a nezaměnitelnou chutí. Příprava skvělé kávy NESCAFÉ MIXES je navíc velmi snadná a rychlá. Stačí vsypat sáček do šálku a zalít horkou vodou. Během okamžiku si můžete užít lahodný nápoj s plným aroma a nechat se unášet jedinečnou chutí, která vám zpříjemní každý den, ať už jste kdekoliv.
Více informací o značce NESCAFÉ a produktech najdete na: www.nescafe.cz

 

 

Zdroj, foto: www.nescafe.cz; Amic

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek