Výrobky PAUL - Tartaletky, ovocné pokušení a nové druhy francouzského chleba

Výrobky PAUL - Tartaletky, ovocné pokušení a nové druhy francouzského chleba

www.paul-cz.com

e-shop: shop.paul-cz.com

paul

V dnešní době má PAUL síť více než 400 pekařství na celém světě. Přičemž každý měsíc obslouží svým jedinečným pečivem, chlebem, koláčky a dezerty, stejně jako obloženými bagetami jen ve Francii kolem pěti milionů zákazníků.

PAUL také nabízí lehká jídla ve francouzském stylu. Sladké a lahodné dorty, koláče, jednoduché pokrmy a míchané saláty se všechny připravují na místě a poskytují ideální lehký oběd pro naše zákazníky.

Výrobky PAUL jsou vždy připravené tradičním způsobem a mají nejvyšší kvalitu. Jsou to právě tyto dvě nadčasové „ingredience“, které vysvětlují náš úspěch.

 

Tartaletky, ovocné pokušení

Tartelettes, neboli tartaletky, to jsou lahodné křehké dortíky, bohatě zdobené čerstvým ovocem. Francouzské pekařství PAUL je po celé léto svým zákazníkům přináší v originální a nejchutnější podobě! Letní novinky doplňují nové řady francouzských chlebů.

TARTALETKY COMBO DSC 2496 2

Léto nám přináší mnoho šťavnatých potěšení a svěříte-li tyto sladké letní plody do šikovných rukou francouzských mistrů cukrářů, výsledkem je okouzlující tartaletka.
Křehký košíček z křupavého lineckého těsta s výraznou máslovou vůní a chutí - upečený samozřejmě s použitím pravého másla - je naplněný lahodným jemným pudinkovým krémem a spoustou čerstvého ovoce! Na francouzském stole nesmí chybět na žádné letní oslavě.  

Letos můžete ochutnat nejen nejoblíbenější varianty našich zákazníků – sladkou Tartaletku s jahodami a svěží Tartaletku s malinami, ale také naši novinku, neodolatelnou Tartaletku s lesním ovocem! Vaše chuťové buňky potěší šťavnatá směs drobného ovoce - malin, ostružin, borůvek… – to je opravdová chuť léta, prázdnin a dovolených!

 

Nové druhy francouzského chleba

Nemáte rádi sladké? Ani vy v létě nepřijdete zkrátka – potěší Vás další nové druhy francouzského chleba, pečeného přímo v pobočkách pekařství PAUL.

chleb zitny 2
V červnu to bude Žitný chléb, který je ideálním doplňkem ke grilovanému masu a skvěle chutná i s čerstvým sýrem nebo máslem, posypaný zelenými bylinkami. Vzhledem k velkému podílu žitné mouky má tento chléb vysoký obsah vlákniny, minerálů (například železa, draslíku nebo fluoru) i vitamínů, zejména skupiny B a E. Právě díky svému složení je kvalitní žitný chléb pro naše tělo zdravější, než výrobky z pšeničné mouky.

chleb orechovy 2

V červenci pak do rodiny našich chlebů přibude Ořechový chléb se spoustou křupavých vlašských ořechů – výborný v kombinaci s francouzskými sýry, jejichž chuť dokonale doplní a zvýrazní. Skvělý tip na posezení s přáteli na terase, nebo piknik ve dvou! Ořechový chléb pečeme tradičním způsobem s přídavkem fermentovaného těsta. Specifickou chuť a vůni mu dodává velký podíl vlašských ořechů.

 

www.paul-cz.com

e-shop: shop.paul-cz.com

 

Zdroj, foto: Paul; IBC

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek