Čaje Løv Organic, novinka v sortimentu Potten & Pannen–Staněk

 Løv Organic – 100% organické wellness čaje s bohatou chutí a vůní

caj aneta
Čaje Løv Organic, novinka v sortimentu Potten & Pannen – Staněk, přinášejí konec kompromisů mezi prvotřídní kvalitou a šetrným přístupem k životnímu prostředí. Vše na čajích Løv Organic je „eco-friendly“, v souladu s přírodou. Od čistě přírodních ingrediencí s bohatou chutí a vůní přes unikátní čajové sáčky až po recyklovatelné dózy. 100% organické čajové směsi Løv Organic jsou certifikované evropskými i americkými známkami bio kvality.

LOV organic morning
Løv Organic je francouzská značka inspirovaná skandinávským způsobem života, uměním snoubit potěšení s ekologií. (Ve skandinávských zemích ‘løv’ znamená ‘list’.) Základ originálních směsí tvoří výjimečné kombinace čajů, bylin a ovoce, přirozeně příznivé pro zdraví a psychickou pohodu. Zelený a bílý čaj,  rooibos, maté, nejrůznější ovoce, koření… Každá z pečlivě vybraných ingrediencí vnáší do čajů Løv Organic blahodárné účinky, ať už je to uvolnění těla, zklidnění mysli nebo třeba posílení imunity. Na výběr jsou směsi s kofeinem i bez kofeinu, bez přidaného cukru, vhodné k přípravě v horké i studené variantě, přizpůsobené každému okamžiku dne. Stejně pestrá je také škála chutí: ovocné, květinové, kořeněné … stačí si jen vybrat.
Minimalistický, pestrý design odkazuje k severské kultuře. Porcované čaje jsou baleny v sáčcích vyrobených z mušelínu PLA (nový ekologický materiál ze škrobu rostlin, není ošetřen chlórem, neobsahuje svorky ani lepidlo), krabičky jsou z recyklovatelného kartonu. V prodejnách Potten & Pannen – Staněk jsou k dispozici sypané čaje Løv Organic v dózách, porcované čaje v krabičkách i dárkové sady s různými kombinacemi čajů, včetně bestsellerů značky. Dostupný sortiment je rozdělen do 3 kategorií: The Simply Løv, The Very Løv, The Absolutely Løv.

 

Zdroj, foto: pottenpannen.cz; 2media

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek