Krajanka Moje chvilka – delikatesní dezert z čokoládové zakysané smetany

Krajanka Moje chvilka – delikatesní dezert z čokoládové zakysané smetany

 kraj
Jedinou čokoládovou zakysanou smetanu na českém trhu uvádí český výrobce a distributor zakysaných smetan značky Krajanka Moje chvilka ve dvou příchutích. A to ve vytříbených příchutích Krajanka Moje chvilka višeň a Krajanka Moje chvilka karamel. Tento smetanový dezert z čokoládové smetany je určen náročným zákazníkům, skutečným gurmánům. Patří do rodiny výrobků značky Krajanka, jednoduše poctivá. Výrobce klade apel na výběr surovin a poctivé zpracování výrobku. Plnou smetanovou chutí vrací zákazníky k tradičním výrobkům, vyráběných jednoduchými metodami našich maminek a babiček. Tento trend, tedy návrat k tradičnímu,  se na trhu dá v současnosti i v rámci spotřebního chování sledovat.

1216912168
„Stačí si vzpomenout na maminku nebo babičku, jak vždy vykouzlila skvělé dobroty plné poctivé chuti. A stejně jako ony věděly, že v jednoduchosti je síla, víme to i my, snažíme se postupovat stejně,“ říká Martin Kincl, marketingový manažer značky Krajanka. „Aby naše výrobky z mléka  a smetany chutnaly stejně poctivě a dokonale, máme jednoduchý recept, děláme je jednoduše poctivě,“ dodává Martin Kincl.
Značka Krajanka je na trhu již od roku 1992. Krajanka Moje chvilka - poctivý výrobek z české smetany je vyráběn ve dvou příchutích višeň a karamel. Tučnost výrobku je 10% a jeho gramáž 130g. Cena výrobku je 12,90Kč.

Krajanka Vám přeje dobrou chuť

ALIMPEX FOOD a.s. je společností zabývající se zejména velkoobchodem a distribucí čerstvých, mražených a nechlazených potravin. Od roku 2000 zahrnula firmy do svých aktivit logistické a distribuční služby. Tyto aktivity prošly rychlým vývojem, jak z hlediska sortimentu, tak i obratu a katalogová nabídka obsahuje více než 6500 položek výrobků. Společnost na trh dodává výrobky českých mlékáren, ale i vlastní značky – Balsýr, Blaník, Dr. Halíř, Jihočeská zelenina a.s., Krajanka, Krajanka mléčné, Krajánek, Milkin, Pâté du Chef a Pivrnec. Dále pak značky, které na trhu výhradně zastupuje, jako například EISKAFEE, Elinas nebo Philadelpiia.

 

Zdroj, foto: alimpex, krajanka, KG

5. červenec 2020
Dnes má svátek Cyril a Metoděj

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže