Kurzy vaření s Mirkem Kalinou v Gourmet academy ve Vodičkově ulici v centru Prahy

Kurzy vaření s Mirkem Kalinou v Gourmet academy ve Vodičkově ulici v centru Prahy

www.gourmetacademy.cz

gourmet academy 1

Lákají vás vzrušující výpravy do kulinářského světa? Není nad to, podniknout je v doprovodu zkušeného průvodce, skutečného mistra svého oboru! Mirek Kalina, šéfkuchař vyhlášené pražské restaurace Kalina cuisine & vins, je členem nového týmu lektorů Gourmet academy & Le petit chef academy, kde pod jeho vedením můžete absolvovat například kurz zaměřený na přípravu drůbeže nebo plodů moře.

mirek kalina
Vaří se z prvotřídních surovin, v přívětivé atmosféře, v inspirativním prostředí. Omezený počet účastníků (max. 10) zaručuje individuální péči lektora a skvělé výsledky! Mirek Kalina naučí, jak rychle připravit dobré jídlo pro celou rodinu či přátele a přidá řadu praktických rad a zasvěcených tipů. Špičkový šéfkuchař jich má v zásobě nepočítaně, profesní zkušenosti sbíral po celém světě, včetně legendární, třemi michelinskými hvězdičkami ověnčené Les Prés d‘Eugenie jednoho ze zakladatelů nouvelle cuisine (francouzské nové kuchyně) Michela Guerarda.
Gourmet academy & Le petit chef academy je součástí Concept Store americké ikonické značky domácích spotřebičů KitchenAid, který společnost Potten & Pannen – Staněk v roce 2014 otevřela ve Vodičkově ulici. Ideální dopravní dostupnost autem (parkování je zajištěno) nebo veřejnou dopravou umožňuje spojit návštěvu kurzů vaření s kulturou, nákupy či jinými aktivitami v centru metropole.


Více informací na www.gourmetacademy.cz

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek