Potěšte miláčka na Valentýna a udělejte z něj pravého gentlemana!

Potěšte miláčka na Valentýna a udělejte z něj pravého gentlemana!

icon

 Ikonická rozpustná káva NESCAFÉ Espresso představuje kávu, která ideálně padne každému gentlemanovi, stejně jako oblek šitý na míru. NOVINKA NESCAFÉ Espresso Intenso je dokonalým požitkem s čokoládovo-karamelovými tóny a NESCAFÉ Espresso Original naopak potěší milovníky jemnějšího espressa nádechem ovocných tónů. Lahodnou a vyváženou chuť navíc podtrhne delikátní pěna – baristy nazývaná „crema“ – která se přirozeně vytvoří na každém šálku. Udělejte radost miláčkovi na Valentýna a dejte mu skvělou kávou najevo, že je gentlemanem vašeho srdce!

Tak jako žena nikdy nepodcení výběr té pravé kabelky, tak se muž neobejde bez výběru té správné kávy. NESCAFÉ Espresso přichází nově s luxusními plechovými dózami ze super-prémiové řady, které uchovají kávu dokonale čerstvou. V dóze se ukrývají šálky s nádechem pravé Itálie. Balení obsahuje jen ten nejkvalitnější výběr kávy, kterým je 100% Arabica. Ideální a hřejivý dárek z lásky!

NOVINKA NESCAFÉ Espresso Intenso

335 15 NST NC intenzo3D nahled 4
Pravý gentleman se vyznačuje především správným chováním a vybraným vkusem. Věnujte mu to nejlepší a ukažte, že i vy máte vytříbený vkus! Darujte NESCAFÉ Espresso Intenso – velmi silnou kávu ze 100% Arabiky, která je podtržena chutí a vůní kvalitní tmavé čokolády a zlatavého karamelu, který se vám spolu s lahodnou cremou jemně rozline na jazyku. Díky vyššímu stupni pražení je u NESCAFÉ Espresso Intenso dosaženo vyšší intenzity chuti. Ideální pro milovníky silného espressa!
 
NESCAFÉ Espresso Original

335 15 NST NC original3D nahled 4
NESCAFÉ Espresso Original vyrobené ze zrn 100% kávy Arabica té nejvyšší kvality vykouzlí jemnou pěnu v každém připraveném šálku. Je určeno pro milovníky lahodné, super-prémiové kávy se silnou a vyváženou chutí a s jemnou pěnou na povrchu. Darujte luxusní plechovku z lásky a nechte se svým milovaným gentlemanem unášet do temperamentní Itálie, vychutnávejte si vůni ovocného sadu v malém šálku a hřejivý pocit lásky a dobré kávy! Protože co na srdci, to na jazyku.
Pouze nejkvalitnější rozpustná 100% káva nově s puncem gentlemanství
NESCAFÉ vyvrací rozšířený mýtus, že rozpustná káva není „opravdová“ káva, vyrobená pouze z kávových zrn. Díky více než 75 letům odborných zkušeností je káva značky NESCAFÉ vyráběna tak, aby každý šálek byl nezapomenutelným zážitkem. Vše začíná stejně jako u mleté kávy sběrem a vysušením kávových bobulí a jejich přípravou na pražení. Jen ta nejkvalitnější a pečlivě vybraná kávová zrna se upraží a pomelou. V další fázi se louhováním v horké vodě pod vysokým tlakem získá kávový extrakt. Po odpaření vody a následném šetrném sušení vznikne Vaše oblíbená rozpustná káva NESCAFÉ.

Káva NESCAFÉ Espresso Intenso a Espresso Original je k dostání v obchodech za doporučenou maloobchodní cenu 199,90 Kč/8,39 EUR (95 g).

 

Zdroj, foto: Amic; Nescafé

24. únor 2020
Dnes má svátek Matěj

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek