5 tipů pro vaši silvestrovskou oslavu

5 tipů pro vaši silvestrovskou oslavu

sekt

Prožijte letos závěr roku jinak. Místo bujarého večírku si dopřejte gastronomický zážitek, který vyvrcholí půlnočním přípitkem s lahví kvalitního sektu. A pokud z nějakého důvodu nemůžete pít alkohol, máme pro vás pár rad, jak i bez něj noblesně přivítat nový rok a vychutnat bublinky.

 

1.    Skvostný začátek večera – ústřice
Dodejte svému silvestru tu správnou dávku luxusu a zároveň pozitivní energie a servírujte ústřice ve spojení se sektem! Není potřeba vymýšlet žádné složité recepty, stačí čerstvé ústřice zakápnout citronovým dresinkem a je hotovo! Doporučujeme podávat se suššími sekty, například Bohemia Sektem Prestige brut.

2.    Novoroční přípitek s nádechem luxusu

Jedinečná kolekce sektů Perly Evropy přináší do České republiky ty největší skvosty vinařského umění ze světoznámých regionů. Vyberte si svého favorita z balíčku sedmi šumivých vín a vychutnejte si například šampaňské, crémant, prosecco či cavu nebo i český Bohemia Sekt Prestige brut Chardonnay. Pro ty, kteří hledají perfektní dárek nebo se jen nedokáží rozhodnout, kterou z Perel Evropy ochutnat, je tady kompletní kolekce. Cena 2424 korun,  dostupné na e-shopu  www.osobnivinoteka.cz.

3.    Koktejl Hugo – ideální průvodce večerem v alko i nealko variantě

Netradiční koktejl Hugo je ideální kombinace ovoce a sektu, navíc vám bude chutnat i ve variantě bez alkoholu. Do skleničky vložte kostky ledu, zalijte Bohemia Sektem Demi sec nebo nealkoholickým Bohemia Sektem, přidejte bezový sirup a trochu vymačkané limetky, ozdobte mátou – a voilà, Hugo je na světě!

4.    Do nového roku s nealko bublinkami

Nealkoholický Bohemia Sekt ocení lidé, kteří si prostě nemohou dopřát žádný alkohol. Požitek z jedinečného přípitku lahodné chuti si ale odepírat nemusejí! „Nealkoholický Bohemia Sekt totiž chutná stejně jako ten s alkoholem. Vyrábí se stejně jako třeba Bohemia Sekt demi sec, tedy z prvotřídního vína. Pomocí moderní technologie se ve vakuu ze sektu odstraní alkohol. Právě díky vakuu, které umožňuje odalkoholizovat víno za velmi nízkých teplot, sekt neztratí nic ze svých senzorických vlastností a od klasického sektu jej téměř nerozeznáte,“ vysvětluje sommelier společnosti BOHEMIA SEKT David Král.


5.    Perfektní půlnoční pohoštění na závěr

Slaná chuť kaviáru krásně zvýrazní výraznější tóny sektu. Kuličky této pochutiny jsou navíc zdravé, obsahují totiž rybí tuk ve formě nenasycených mastných kyselin. „Tradiční a oblíbené kombinace s kaviárem docílíte se sušším, tělnatějším a výraznějším šumivým vínem, například Bohemia Sektem Prestige brut Chardonnay, který dokonale doplní rybí chuť kaviáru,“ doporučuje sommelier David Král.


Zdroj, foto: Bohemiasekt; adisnon

 

15. srpen 2020
Dnes má svátek Hana

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek