K Martinskému posvícení už neodmyslitelně patří tradiční Svatomartinské menu

K Martinskému posvícení už neodmyslitelně patří tradiční Svatomartinské menu

www.bar-bar.cz

Barbar restaurant exterier

11. listopadu si na něj zajděte do malostranské restaurace Barbar. Letos se podává kachní paštika s brusinkami a kaštanovým pyré, karotková polévka se zázvorem, zjemněná zakysanou smetanou a konfitovaná husí čtvrtka s hruškovým pyré, domácím karlovarským knedlíkem a červeným zelím. Nesmí samozřejmě chybět ani domácí dezert. Za celé toto čtyřchodové menu zaplatíte skvělých 399 korun.

Barbar restaurant interier 2
A nebyly by to tradiční Svatomartinské hody, kdyby se nepodávalo Svatomartinské víno. Těšit se můžete na Svatovavřinecké víno „Klaret“ z vinařství Drnholec. Při návštěvě si určitě zamilujete útulné prostředí restaurace, které se hodí pro pořádání různých oslav a akcí. Proto pokud hledáte vhodný prostor pro firemní večírek, zavolejte si na číslo +420 257 312 246 a včas zajistěte rezervaci.

Barbar restaurant interier
Lokalitu přímo v centru na Malé Straně určitě všichni ocení. Pokud při návštěvě utratíte nad 1200 korun, získáte rozvoz ekologickým hybridním vozem přepravní firmy EE+ zdarma kamkoli po Praze. Bude-li účet nižší, můžete využít alespoň výhodné nabídky 100 korun za stejný rozvoz. Na menu se vždy dívejte na Facebook nebo na stránky www.bar-bar.cz

 

 

Zdroj, foto: www.bar-bar.cz; cammino

8. červenec 2020
Dnes má svátek Nora

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže