TEFAL Cuisine Companion: nový ideální společník do kuchyně

TEFAL Cuisine Companion: nový ideální společník do kuchyně

FE800A 4

www.tefal.cz 

www.homeandcook.cz

FE800A 6
Sníte o tom, stát se konečně šéfem ve své vlastní kuchyni? Vařte jako michelinští kuchaři: dokonalé, do posledního detailu dotažené menu. S čistým sporákem a čistým nádobím. Budete jen vybírat recepty, které chcete servírovat. O vše ostatní se postará váš nový ideální kuchyňský společník, TEFAL Cuisine Companion. On vaří, vy jste šéf!

Univerzální přístroj Tefal Cuisine Companion v sobě spojuje unikátním způsobem um a techniku mnoha jiných přístrojů, které v kuchyni musíte denně používat. Multifunkční elektrický kuchyňský robot Tefal Cuisine Companion sám naseká, připraví a dokonce i uvaří širokou škálu pokrmů – od předkrmů až po dezerty.

1 milión menu: od rychlovek až po sváteční hody

1 COMPANIONKV

Vaření se pro vás stane skutečnou zábavou, ať už jste kuchař začátečník, nebo hledáte inspiraci, co nového se v kuchyni naučit. S Tefal Cuisine Companion vám kulinářské nápady nikdy nedojdou: přístroj doprovází kuchařská kniha obsahující 300 nových receptů. Ze 100 předkrmů, 100 hlavních jídel a 100 dezertů si můžete zkombinovat 1 milión lahodných menu, včetně komplikovaných pokrmů na sváteční tabuli.  Přístroj si pochvalují i zkušení profesionální kuchaři, kteří v něm snadno připravují vlastní originální recepty.

TE FE800 1 milion menu 3D
Cuisine Companion naseká, připraví i uvaří: vše dovede sám
Inovativní přístroj má jednoduchý a zcela intuitivní ovládací panel s 6 automatickými programy, které nastavíte pouhým stisknutím tlačítka. Zatímco robot za vás pomoci pěti různých příslušenství mixuje, seká, šlehá, hněte, vaří, nebo připravuje zdravé pokrmy v páře, vy se můžete zabývat jinými povinnostmi nebo odpočívat. Nejenže sofistikovaný stroj nepotřebuje vaši asistenci, ale díky pečlivě vyvinutému systému časovače a nastavení jednotlivých programů můžete vždy očekávat perfektní výsledek. Přístroj je navíc vždy o krok napřed: například po skončení programu na hnětení těsta je automaticky spuštěn program na jeho kynutí. Tefal Cuisine Companion se tak skvěle hodí do domácnosti maminek a vytížených kuchařů.

tefal

Teplé večeře jako mávnutím kouzelného proutku i ve velké rodině  
Nerezová nádoba robotu s celkovou kapacitou 4,5 litru umožňuje uvařit najednou až 6 porcí. Po ukončení vařících programů Tefal Cuisine Companion automaticky udržuje teplotu pokrmů a přihřívání vychladlé večeře se tak stane minulostí. Bohaté příslušenství, jehož součástí je i napařovací košík, umožňuje také zdravé vaření v páře, během kterého nepřijdou suroviny o důležité výživové hodnoty a vitamíny. Dalším vybavením je sekací nůž Ultrablade, nejlepší pomocník pro sekání a mixování masa, zeleniny a ovoce; hnětací nůž na hnětení všech druhů těsta, sekání tvrdých přísad a drcení ledu; šlehací metla na snadné vyšlehání smetany či bílků, emulgaci  omáček a pudinků. Nechybí ani míchací nástavec, který šetrně míchá jak při dušení a restování surovin, tak při rozpouštění másla nebo čokolády.

Bezpečné a pohodlné vaření
Nádobu přístroje včetně víka a veškerého příslušenství můžete bez obav svěřit myčce. Při vývoji přístroje byly také kladeny vysoké bezpečnostní nároky, které jsou beze zbytku splněny. Tefal Cuisine Companion tak garantuje bezpečné a pohodlné vaření: rukojeti přístroje jsou vybaveny bezpečnostními západkami, které umí detekovat přítomnost nádoby a víka a nestane se, že by se robot sám bez dozoru spustil.

Co dovede Tefal Cuisine Companion na jedničku?
•    Připravit a vařit omáčky.
•    Vařit v páře zeleninu, maso, vejce a ryby.
•    Připravit a uvařit teplé nebo studené polévky a bujóny.
•    Dlouze, pomalu a přitom šetrně vařit ingredience.
•    Připravit pečivo nebo uhníst těsto: chléb, briošky i koláče.  
•    Vyšlehat všechny druhy dezertů: krémy, pudinky, mléčné koktejly i sorbety.

Doporučená prodejní cena je 24 999 Kč. Tefal Cuisine Companion je dostupný v běžné obchodní síti a na www.homeandcook.cz. Více informací najdete na www.tefal.cz

 

 Olga Menzelová: Moje první jídlo bylo nepoživatelné. Dnes vařím hlavně zdravě a rychle

 LLL5363

Od doby, kdy jako malá připravila rodičům překvapení v podobě velkorysého eintopfu, který se ovšem ukázal jako nepoživatelný, se mnohé změnilo. Olga Menzelová, producentka a manželka oscarového režiséra Jiřího Menzela, si v kuchyni troufne i na složité recepty a omáčky. Vaření miluje, ale nerada u něj tráví mnoho času. Proto si vybavila kuchyň moderními spotřebiči. Jak se nám svěřila při natáčení videí pro kulinářskou novinku, multifunkční hrnec Tefal Cuisine Companion: každou vychytávku, která jí ulehčí práci, s radostí vítá.

 LLL5112

Kdy jste uvařila svoje první jídlo a jaké to bylo?
To si pamatuji celkem přesně. Byla to česnečka. Rodiče byli někde pryč a chtěla jsem jim udělat radost. Vzala jsem ten největší hrnec, který jsem doma našla a vařila jsem. Jen jíst se to ale nedalo. Bylo mi tenkrát asi osm let.
Vedla vás po tomhle malém fiasku maminka k vaření?
Co se týče vaření, maminka na mě bohužel velký vliv neměla. Od svých patnácti jsem studovala mimo rodné město a bydlela jsem na internátě. Ale pak jsem to myslím zdařile a rychle dohnala. S manželem hodně cestujeme a lecjaké kuchařské triky jsem pochytila a hlavně, vaření mě moc baví.
Jaká světová kuchyně vám na cestách nejvíce přirostla k srdci?
Mám moc ráda východoasijskou kuchyni. Na rozdíl od Jiřího.

Co na talíři ráda nemáte Vy?
Tuhé maso.

Změnil příchod dětí nějak vaši kuchyni? Bez čeho se dnes neobejdete a od čeho jste případně upustila?
Celý dosavadní život dávám přednost především kvalitním surovinám. A toho se samozřejmě držím i u vaření pro děti. Hlídám si zejména původ potravin. Co se týká přípravy, stále jsem rychlá kuchařka, ale kvůli dětem možná umím připravit jídlo ještě bleskověji. Pomalé a táhlé vaření, kdy hospodyňka chystá oběd od rána od sedmi hodin, na to mě opravdu neužije. S ničím se moc nepářu a asi i proto mě moc nebaví připravovat sladká jídla.
Starší dcerka má doma miniaturu opravdové kuchyně. Už vás překvapila nějakou pochoutkou?
Anička mě překvapuje každý den nějakou dobrotou. „Vaří“ moc ráda. Teď už je to dokonce chvílemi i k jídlu. A je vděčná strávnice, třeba polévka z dýně Hokkaidó má u nás doma vždycky velký úspěch.
Kdyby měla za čtvrt hodinky zazvonit návštěva, jakým jídlem byste ji přivítala?
Záleželo by na tom, co bych měla v lednici a ve spíži. Ideálně by to ale byl steak s rukolovo-fíkovým salátem. Jinak jsem-li v časovém presu, vařím recept „CDD“, tedy „co dům dal“. Tak tomu bude i dnes, chystat budu asi těstoviny se smetanovou omáčkou a uzeným lososem.

 

Zdroj, foto: www.bigfishco.cz; www.tefal.cz 

 

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže